Forma rośnie !!!

W przedostatnim meczu kontrolnym przed zbliżającą się dużymi krokami inauguracją Ligi Okręgowej nasz zespół pokonał na własnym stadionie beniaminka "A" Klasy KS Karsznice aż 9:1. Widać, że zespół nabiera świeżości o czym świadczy sam wynik, a także i gra drużyny. Strzelcami bramek w dzisiejszym spotkaniu byli: Suchański Mateusz(wyróżniający się junior rocznika 1999), Górzawski Artur( uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego), Sysio Filip x2(w tym jedna bramka z rzutu karnego), Królewiak Grzegorz, Rychlicki Cezary, Kaleta Grzegorz, Krawczyk Kamil(nowy nabytek) i Tarnowski Mateusz.

Ostatni sparing rozegramy w sobotę(6 sierpnia) o godz. 19:00 na własnym stadionie z przedstawicielem Łódzkiej "A" klasy drużyną LKS Świnice Warckie, a w niedzielę(7 sierpnia) o 17:00 czeka nas wyjazdowe spotkanie III rundy Okręgowego Pucharu Polski z GLKS-em Białą.