Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:16
Andrespolia Wiśniowa Góra
MSP WNS Łódź
- : -
Akademia Sportowa Stoki
Metalowiec Łódź
5:3
Kolejarz Łódź
Boruta Zgierz
5:14
KKS Koluszki
LZS Justynów
3:6
Polonia Andrzejów
Champion Łódź
3:2
UKS SMS Łódź.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
13:5
Metalowiec Łódź
Akademia Sportowa Stoki
5:10
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
6:2
Polonia Andrzejów
Andrespolia Wiśniowa Góra
13:0
Boruta Zgierz
Kolejarz Łódź
- : -
LZS Justynów
Champion Łódź
- : -
MSP WNS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
2:19
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Łódź
4:3
Champion Łódź
LZS Justynów
6:21
KKS Koluszki
Boruta Zgierz
4:5
Akademia Sportowa Stoki
Polonia Andrzejów
9:3
Kolejarz Łódź
MSP WNS Łódź
9:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
10:7
Polonia Andrzejów
Akademia Sportowa Stoki
7:3
Metalowiec Łódź
UKS SMS Łódź.
6:3
Kolejarz Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
14:0
LZS Justynów
MSP WNS Łódź
13:2
Orzeł Łódź
Champion Łódź
6:4
Boruta Zgierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
2:8
Champion Łódź
Orzeł Łódź
7:5
UKS SMS Łódź.
LZS Justynów
6:3
Akademia Sportowa Stoki
Kolejarz Łódź
0:11
KKS Koluszki
Boruta Zgierz
1:10
MSP WNS Łódź
Polonia Andrzejów
2:18
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
4:8
Boruta Zgierz
Akademia Sportowa Stoki
1:6
Polonia Andrzejów
UKS SMS Łódź.
3:9
KKS Koluszki
Andrespolia Wiśniowa Góra
19:1
Kolejarz Łódź
MSP WNS Łódź
13:3
Metalowiec Łódź
Champion Łódź
14:1
LZS Justynów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
0:15
Orzeł Łódź
KKS Koluszki
7:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
2:16
MSP WNS Łódź
Kolejarz Łódź
3:5
Akademia Sportowa Stoki
Boruta Zgierz
4:3
UKS SMS Łódź.
Polonia Andrzejów
3:7
Champion Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
3:2
LZS Justynów
Akademia Sportowa Stoki
1:11
KKS Koluszki
UKS SMS Łódź.
3:9
Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz
7:0
Metalowiec Łódź
MSP WNS Łódź
9:2
Polonia Andrzejów
Champion Łódź
6:0
Kolejarz Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
2:5
UKS SMS Łódź.
KKS Koluszki
8:3
Champion Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
17:1
Akademia Sportowa Stoki
LZS Justynów
5:7
Boruta Zgierz
Kolejarz Łódź
1:9
MSP WNS Łódź
Polonia Andrzejów
8:7
Orzeł Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
1:3
LZS Justynów
Orzeł Łódź
12:6
Kolejarz Łódź
UKS SMS Łódź.
5:2
Akademia Sportowa Stoki
Boruta Zgierz
1:5
Polonia Andrzejów
MSP WNS Łódź
1:5
KKS Koluszki
Champion Łódź
0:11
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
7:7
Orzeł Łódź
Akademia Sportowa Stoki
4:4
Champion Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
- : -
MSP WNS Łódź
LZS Justynów
- : -
UKS SMS Łódź.
Kolejarz Łódź
- : -
Boruta Zgierz
Polonia Andrzejów
5:3
Metalowiec Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości