Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
0:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS Łódź
4:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
3:0*
Elta Łódź
Włókniarz Łódź
1:1
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
LKS Różyca
1:1
Milan Club Polonia
Start Brzeziny
4:2
Boruta Zgierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:1
LKS Różyca
Włókniarz Łódź
0:3
UKS SMS Łódź.
Elta Łódź
1:2
Sport Perfect Łódź
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
5:3
Boruta Zgierz
Milan Club Polonia
1:1
Start Brzeziny
Lider Brzeziny
3:6
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
4:0
Włókniarz Łódź
UKS SMS Łódź.
14:1
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Różyca
0:1
Lider Brzeziny
Boruta Zgierz
3:4
Milan Club Polonia
Start Brzeziny
1:1
ŁKS Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
8:0
Sport Perfect Łódź
Start Brzeziny
1:0
Lider Brzeziny
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
LKS Różyca
Elta Łódź
2:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
8:0
Milan Club Polonia
ŁKS Łódź
8:2
Boruta Zgierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
2:1
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Włókniarz Łódź
LKS Różyca
2:0
Elta Łódź
Start Brzeziny
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Milan Club Polonia
1:5
ŁKS Łódź
Boruta Zgierz
3:2
Lider Brzeziny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Elta Łódź
5:0
Start Brzeziny
UKS SMS Łódź.
6:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:0
Boruta Zgierz
Włókniarz Łódź
0:0
LKS Różyca
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
0:4
ŁKS Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
0:6
UKS SMS Łódź.
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
Sport Perfect Łódź
Boruta Zgierz
4:3
Elta Łódź
ŁKS Łódź
6:0
Lider Brzeziny
Start Brzeziny
0:2
Włókniarz Łódź
Milan Club Polonia
2:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:0
ŁKS Łódź
Sport Perfect Łódź
1:0
LKS Różyca
Włókniarz Łódź
0:1
Boruta Zgierz
Elta Łódź
2:0
Milan Club Polonia
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
10:0
Lider Brzeziny
UKS SMS Łódź.
8:0
Start Brzeziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Start Brzeziny
0:5
Sport Perfect Łódź
Milan Club Polonia
2:2
Włókniarz Łódź
Boruta Zgierz
1:9
UKS SMS Łódź.
Lider Brzeziny
0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS Łódź
8:0
Elta Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
2:1
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
9:1
Milan Club Polonia
Włókniarz Łódź
1:1
ŁKS Łódź
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
LKS Różyca
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:4
UKS SMS Łódź.
LKS Różyca
0:2
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Start Brzeziny
0:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:2
Elta Łódź
Milan Club Polonia
1:4
Sport Perfect Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:2
ŁKS Łódź
Włókniarz Łódź
2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
Boruta Zgierz
LKS Różyca
1:0
Start Brzeziny
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
4:3
Elta Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzeziny
3:4
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:4
UKS SMS Łódź.
Elta Łódź
0:0
Włókniarz Łódź
Milan Club Polonia
0:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
2:0
LKS Różyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
3:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
LKS Różyca
0:0
Włókniarz Łódź
Start Brzeziny
0:2
Elta Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
Sport Perfect Łódź
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
1:7
UKS SMS Łódź.
Milan Club Polonia
0:4
Boruta Zgierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Łódź
0:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Elta Łódź
0:1
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
8:1
Start Brzeziny
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4:1
Milan Club Polonia
LKS Różyca
0:1
Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:1
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Elta Łódź
0:4
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
- : -
Milan Club Polonia
UKS SMS Łódź.
- : -
LKS Różyca
Włókniarz Łódź
- : -
Start Brzeziny
Elta Łódź
- : -
Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz
- : -
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź
- : -
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
- : -
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Start Brzeziny
- : -
Milan Club Polonia
Andrespolia Wiśniowa Góra
- : -
UKS SMS Łódź.
Elta Łódź
- : -
ŁKS Łódź
Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź
- : -
Włókniarz Łódź
Boruta Zgierz
- : -
Sport Perfect Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości