Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
4:6
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Bzura Ozorków
14:4
KS Sand Bus Kutno
Włókniarz Zgierz
0:11
Salos/Róża Kutno
Zjednoczeni Stryków
1:14
Górnik Łęczyca
UKS II SMS Łódź.
23:0
LKS Rosanów
RTS Widzew Łódź
3:7
Boruta II Zgierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
17:1
KS Sand Bus Kutno
Salos/Róża Kutno
10:3
Bzura Ozorków
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
12:1
Włókniarz Zgierz
Zjednoczeni Stryków
11:6
UKS II SMS Łódź.
LKS Rosanów
4:24
RTS Widzew Łódź
Boruta II Zgierz
8:3
Victoria Rąbień
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
22:0
LKS Rosanów
Bzura Ozorków
2:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
KS Sand Bus Kutno
1:11
Salos/Róża Kutno
Włókniarz Zgierz
0:3
Boruta II Zgierz
UKS II SMS Łódź.
2:17
Górnik Łęczyca
RTS Widzew Łódź
9:5
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Stryków
3:10
Victoria Rąbień
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
7:1
KS Sand Bus Kutno
LKS Rosanów
3:8
Włókniarz Zgierz
Górnik Łęczyca
3:1
Salos/Róża Kutno
UKS II SMS Łódź.
4:6
RTS Widzew Łódź
Boruta II Zgierz
3:5
Bzura Ozorków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
8:2
UKS II SMS Łódź.
KS Sand Bus Kutno
5:14
Boruta II Zgierz
RTS Widzew Łódź
1:12
Górnik Łęczyca
Zjednoczeni Stryków
4:0
Włókniarz Zgierz
Bzura Ozorków
3:0
LKS Rosanów
Salos/Róża Kutno
5:0
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
2:12
UKS II SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
7:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Zjednoczeni Stryków
2:5
Bzura Ozorków
LKS Rosanów
2:13
KS Sand Bus Kutno
Boruta II Zgierz
2:2
Salos/Róża Kutno
RTS Widzew Łódź
6:5
Victoria Rąbień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
16:1
LKS Rosanów
Włókniarz Zgierz
2:6
RTS Widzew Łódź
Victoria Rąbień
4:5
Górnik Łęczyca
Bzura Ozorków
8:0
UKS II SMS Łódź.
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
6:4
Boruta II Zgierz
KS Sand Bus Kutno
5:3
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
9:0
Włókniarz Zgierz
KS Sand Bus Kutno
8:9
UKS II SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
10:2
Boruta II Zgierz
Zjednoczeni Stryków
2:6
Salos/Róża Kutno
LKS Rosanów
0:23
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
RTS Widzew Łódź
6:5
Bzura Ozorków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
0:3
Górnik Łęczyca
Bzura Ozorków
5:6
Victoria Rąbień
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:1
Zjednoczeni Stryków
UKS II SMS Łódź.
0:14
Salos/Róża Kutno
KS Sand Bus Kutno
2:3
RTS Widzew Łódź
Boruta II Zgierz
21:0
LKS Rosanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
1:6
KS Sand Bus Kutno
Włókniarz Zgierz
0:13
Bzura Ozorków
RTS Widzew Łódź
4:2
Salos/Róża Kutno
Zjednoczeni Stryków
3:6
Boruta II Zgierz
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
5:0
UKS II SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
30:0
LKS Rosanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
3:2
Victoria Rąbień
KS Sand Bus Kutno
6:2
Włókniarz Zgierz
Bzura Ozorków
3:11
Górnik Łęczyca
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
4:3
RTS Widzew Łódź
Boruta II Zgierz
5:3
UKS II SMS Łódź.
LKS Rosanów
0:20
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
3:9
UKS II SMS Łódź.
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
4:4
Victoria Rąbień
Boruta II Zgierz
1:15
RTS Widzew Łódź
Górnik Łęczyca
11:2
Zjednoczeni Stryków
Salos/Róża Kutno
3:0
Włókniarz Zgierz
KS Sand Bus Kutno
3:10
Bzura Ozorków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sand Bus Kutno
6:10
Górnik Łęczyca
Włókniarz Zgierz
0:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Victoria Rąbień
9:4
Boruta II Zgierz
Bzura Ozorków
2:6
Salos/Róża Kutno
RTS Widzew Łódź
17:2
LKS Rosanów
UKS II SMS Łódź.
3:3
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
10:1
KS Sand Bus Kutno
LKS Rosanów
1:18
Victoria Rąbień
Zjednoczeni Stryków
5:4
RTS Widzew Łódź
Boruta II Zgierz
3:0
Włókniarz Zgierz
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:5
Bzura Ozorków
Górnik Łęczyca
14:1
UKS II SMS Łódź.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Ozorków
14:3
Boruta II Zgierz
Włókniarz Zgierz
0:3
LKS Rosanów
Salos/Róża Kutno
2:5
Górnik Łęczyca
KS Sand Bus Kutno
4:5
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
RTS Widzew Łódź
17:3
UKS II SMS Łódź.
Victoria Rąbień
13:2
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
0:3
Zjednoczeni Stryków
Boruta II Zgierz
0:7
KS Sand Bus Kutno
Górnik Łęczyca
7:2
RTS Widzew Łódź
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
4:4
Salos/Róża Kutno
LKS Rosanów
2:14
Bzura Ozorków
UKS II SMS Łódź.
2:9
Victoria Rąbień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
5:6
RTS Widzew Łódź
Salos/Róża Kutno
12:4
Boruta II Zgierz
KS Sand Bus Kutno
18:1
LKS Rosanów
Bzura Ozorków
14:1
Zjednoczeni Stryków
UKS II SMS Łódź.
3:0
Włókniarz Zgierz
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:8
Górnik Łęczyca
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
1:12
Salos/Róża Kutno
Zjednoczeni Stryków
1:7
KS Sand Bus Kutno
RTS Widzew Łódź
3:0
Włókniarz Zgierz
Górnik Łęczyca
14:1
Victoria Rąbień
UKS II SMS Łódź.
5:7
Bzura Ozorków
Boruta II Zgierz
2:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
0:3
Victoria Rąbień
Salos/Róża Kutno
3:7
Zjednoczeni Stryków
Bzura Ozorków
5:8
RTS Widzew Łódź
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:0
LKS Rosanów
UKS II SMS Łódź.
10:2
KS Sand Bus Kutno
Boruta II Zgierz
1:10
Górnik Łęczyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
3:0
Włókniarz Zgierz
Victoria Rąbień
8:7
Bzura Ozorków
Salos/Róża Kutno
11:4
UKS II SMS Łódź.
LKS Rosanów
1:11
Boruta II Zgierz
Zjednoczeni Stryków
15:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
RTS Widzew Łódź
9:3
KS Sand Bus Kutno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
- : -
RTS Widzew Łódź
Bzura Ozorków
3:0
Włókniarz Zgierz
KS Sand Bus Kutno
3:9
Victoria Rąbień
Boruta II Zgierz
2:4
Zjednoczeni Stryków
LKS Rosanów
1:14
Górnik Łęczyca
UKS II SMS Łódź.
2:10
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
12:6
Bzura Ozorków
Zjednoczeni Stryków
15:1
LKS Rosanów
Włókniarz Zgierz
0:3
KS Sand Bus Kutno
Victoria Rąbień
7:5
Salos/Róża Kutno
RTS Widzew Łódź
- : -
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
UKS II SMS Łódź.
3:3
Boruta II Zgierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości