Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
11:2
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
Orzeł Łódź
Widzew Łódź
10:0
ŁKS Łódź
RTS Widzew Łódź
2:4
Pogoń Zduńska Wola
Widok II Skierniewice
7:1
AKS SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
2:7
RTS Widzew Łódź
Widok II Skierniewice
2:3
UKS SMS Łódź.
ŁKS Łódź
4:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
AKS SMS Łódź
4:1
Pogoń Zduńska Wola
ChKS Łódź
1:7
Widzew Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS Widzew Łódź
3:3
ŁKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
8:0
Orzeł Łódź
Widzew Łódź
1:4
Widok II Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
ChKS Łódź
UKS SMS Łódź.
5:0
AKS SMS Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
5:0
RTS Widzew Łódź
Widok II Skierniewice
4:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź
6:1
Pogoń Zduńska Wola
AKS SMS Łódź
4:5
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
3:2
Widzew Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:14
ŁKS Łódź
RTS Widzew Łódź
3:5
Widok II Skierniewice
Widzew Łódź
6:1
AKS SMS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
2:5
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:9
UKS SMS Łódź.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok II Skierniewice
12:2
Pogoń Zduńska Wola
Widzew Łódź
8:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
9:2
RTS Widzew Łódź
AKS SMS Łódź
3:3
ŁKS Łódź
ChKS Łódź
11:2
Orzeł Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
2:19
Widok II Skierniewice
Pogoń Zduńska Wola
3:7
UKS SMS Łódź.
RTS Widzew Łódź
1:6
Widzew Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
AKS SMS Łódź
ChKS Łódź
7:0
ŁKS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok II Skierniewice
1:8
ŁKS Łódź
Widzew Łódź
8:1
Pogoń Zduńska Wola
AKS SMS Łódź
3:4
ChKS Łódź
UKS SMS Łódź.
13:0
Orzeł Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:10
RTS Widzew Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:17
Widzew Łódź
ChKS Łódź
7:5
Widok II Skierniewice
ŁKS Łódź
2:10
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
4:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
RTS Widzew Łódź
1:4
AKS SMS Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:12
Sokół Aleksandrów Łódzki
AKS SMS Łódź
3:10
Widok II Skierniewice
ŁKS Łódź
1:3
Widzew Łódź
Pogoń Zduńska Wola
3:4
RTS Widzew Łódź
ChKS Łódź
1:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
5:3
ChKS Łódź
RTS Widzew Łódź
0:0
Orzeł Łódź
Pogoń Zduńska Wola
9:3
AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź.
1:3
Widok II Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
ŁKS Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
2:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Orzeł Łódź
1:4
Pogoń Zduńska Wola
Widok II Skierniewice
2:0
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
3:5
RTS Widzew Łódź
AKS SMS Łódź
2:6
UKS SMS Łódź.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
5:0
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
0:3
AKS SMS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
5:9
ŁKS Łódź
RTS Widzew Łódź
2:3
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:8
Widok II Skierniewice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
7:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
ChKS Łódź
5:2
Pogoń Zduńska Wola
ŁKS Łódź
18:1
Orzeł Łódź
AKS SMS Łódź
0:11
Widzew Łódź
Widok II Skierniewice
6:1
RTS Widzew Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
0:20
ChKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
2:3
Widok II Skierniewice
ŁKS Łódź
6:1
AKS SMS Łódź
RTS Widzew Łódź
4:5
UKS SMS Łódź.
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:6
Widzew Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
5:3
RTS Widzew Łódź
Widok II Skierniewice
15:0
Orzeł Łódź
AKS SMS Łódź
1:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
14:3
Pogoń Zduńska Wola
ŁKS Łódź
3:1
ChKS Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
11:3
AKS SMS Łódź
Orzeł Łódź
0:23
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
0:7
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
1:2
Widok II Skierniewice
RTS Widzew Łódź
5:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
27:1
Orzeł Łódź
AKS SMS Łódź
4:12
RTS Widzew Łódź
UKS SMS Łódź.
9:1
ŁKS Łódź
Widok II Skierniewice
3:0
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
Pogoń Zduńska Wola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości