Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
7:5
Pogoń Zduńska Wola
Sport Perfect Łódź
4:2
ŁAF Łódź
APN Piotrków Trybunalski
12:2
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:8
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
- : -
AKS SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Skierniewice
4:6
UKS SMS Łódź.
ŁAF Łódź
12:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź
4:7
Sport Perfect Łódź
Jutrzenka Bychlew
1:0
Widzew Łódź
AKS SMS Łódź
0:0
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
5:7
ŁKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
1:8
Jutrzenka Bychlew
APN Piotrków Trybunalski
6:6
Widok Skierniewice
Widzew Łódź
4:0
ŁAF Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:2
Widzew Łódź
ŁAF Łódź
4:5
Pogoń Zduńska Wola
Widok Skierniewice
3:2
Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź.
4:7
APN Piotrków Trybunalski
AKS SMS Łódź
0:7
Jutrzenka Bychlew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:9
Widok Skierniewice
Sport Perfect Łódź
3:0
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
2:5
ŁKS Łódź
APN Piotrków Trybunalski
24:1
AKS SMS Łódź
Jutrzenka Bychlew
0:3*
ŁAF Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:2
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
6:2
Widzew Łódź
APN Piotrków Trybunalski
7:2
Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź.
9:5
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:11
APN Piotrków Trybunalski
ŁAF Łódź
1:3
ŁKS Łódź
Widzew Łódź
5:1
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
2:10
Widok Skierniewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
9:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Widok Skierniewice
3:1
Jutrzenka Bychlew
APN Piotrków Trybunalski
5:3
Widzew Łódź
UKS SMS Łódź.
3:3
Pogoń Zduńska Wola
AKS SMS Łódź
- : -
ŁKS Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
2:4
Widok Skierniewice
Pogoń Zduńska Wola
5:7
APN Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Bychlew
6:3
UKS SMS Łódź.
Widzew Łódź
1:7
Sport Perfect Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
3:2
Pogoń Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:10
Widzew Łódź
APN Piotrków Trybunalski
0:7
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
5:5
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
11:1
ŁAF Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
5:3
UKS SMS Łódź.
Jutrzenka Bychlew
2:2
Sport Perfect Łódź
Pogoń Zduńska Wola
5:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁAF Łódź
8:5
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Bychlew
9:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Zduńska Wola
0:7
Widzew Łódź
ŁAF Łódź
4:1
Sport Perfect Łódź
ŁKS Łódź
5:7
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
3:3
ŁKS Łódź
Widzew Łódź
5:2
Jutrzenka Bychlew
UKS SMS Łódź.
9:4
Widok Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:11
ŁAF Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Bychlew
8:1
Pogoń Zduńska Wola
ŁAF Łódź
0:1
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
10:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Widok Skierniewice
2:10
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Piotrków Trybunalski
4:5
UKS SMS Łódź.
Widzew Łódź
0:6
ŁKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
2:6
ŁAF Łódź
Sport Perfect Łódź
6:3
Widok Skierniewice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
5:2
Pogoń Zduńska Wola
ŁAF Łódź
4:2
Jutrzenka Bychlew
UKS SMS Łódź.
5:8
Sport Perfect Łódź
Widok Skierniewice
9:5
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Bychlew
7:0
ŁKS Łódź
Widzew Łódź
4:6
Widok Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:5
UKS SMS Łódź.
Sport Perfect Łódź
2:5
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Skierniewice
5:2
Pogoń Zduńska Wola
ŁKS Łódź
3:2
ŁAF Łódź
APN Piotrków Trybunalski
13:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
2:0
Widzew Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
10:4
APN Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola
8:3
UKS SMS Łódź.
Jutrzenka Bychlew
4:3
Widok Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:10
Sport Perfect Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Piotrków Trybunalski
9:4
Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
5:3
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
7:3
ŁAF Łódź
Sport Perfect Łódź
2:2
Widzew Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Bychlew
5:3
APN Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola
2:0
Sport Perfect Łódź
Widzew Łódź
9:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łódź
2:2
Widok Skierniewice
ŁAF Łódź
2:2
UKS SMS Łódź.
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
0:4
Jutrzenka Bychlew
UKS SMS Łódź.
5:5
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:3
Pogoń Zduńska Wola
APN Piotrków Trybunalski
7:1
ŁAF Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości