Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
1:1
Milan Club Polonia
Start Brzeziny
4:2
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:4
ŁKS II Łódź
Włókniarz Łódź
1:1
ŁAF Łódź
UKS SMS Łódź.
3:0*
Elta Łódź
Sport Perfect Łódź
0:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Łódź
0:3
UKS SMS Łódź.
Elta Łódź
1:2
Sport Perfect Łódź
ŁKS II Łódź
2:1
LKS Różyca
Milan Club Polonia
1:1
Start Brzeziny
ŁAF Łódź
5:3
Boruta Zgierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
4:0
Włókniarz Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz
3:4
Milan Club Polonia
UKS SMS Łódź.
14:1
ŁAF Łódź
Start Brzeziny
1:1
ŁKS II Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
8:0
Milan Club Polonia
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
LKS Różyca
Elta Łódź
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź
8:2
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
8:0
Sport Perfect Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
2:0
Elta Łódź
Start Brzeziny
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Włókniarz Łódź
Milan Club Polonia
1:5
ŁKS II Łódź
Sport Perfect Łódź
2:1
ŁAF Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Elta Łódź
5:0
Start Brzeziny
Włókniarz Łódź
0:0
LKS Różyca
UKS SMS Łódź.
6:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:0
Boruta Zgierz
ŁAF Łódź
0:4
ŁKS II Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
0:6
UKS SMS Łódź.
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
Sport Perfect Łódź
Boruta Zgierz
4:3
Elta Łódź
Start Brzeziny
0:2
Włókniarz Łódź
Milan Club Polonia
2:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:0
LKS Różyca
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:0
ŁKS II Łódź
Włókniarz Łódź
0:1
Boruta Zgierz
Elta Łódź
2:0
Milan Club Polonia
UKS SMS Łódź.
8:0
Start Brzeziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
ŁAF Łódź
ŁKS II Łódź
8:0
Elta Łódź
Boruta Zgierz
1:9
UKS SMS Łódź.
Start Brzeziny
0:5
Sport Perfect Łódź
Milan Club Polonia
2:2
Włókniarz Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
2:1
Boruta Zgierz
ŁAF Łódź
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Łódź
1:1
ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
LKS Różyca
UKS SMS Łódź.
9:1
Milan Club Polonia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:2
Elta Łódź
LKS Różyca
0:2
ŁAF Łódź
ŁKS II Łódź
1:4
UKS SMS Łódź.
Milan Club Polonia
1:4
Sport Perfect Łódź
Start Brzeziny
0:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:2
ŁKS II Łódź
ŁAF Łódź
4:3
Elta Łódź
LKS Różyca
1:0
Start Brzeziny
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
Boruta Zgierz
Włókniarz Łódź
2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
4:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz
2:0
LKS Różyca
Elta Łódź
0:0
Włókniarz Łódź
Start Brzeziny
3:4
ŁAF Łódź
Milan Club Polonia
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
1:7
UKS SMS Łódź.
LKS Różyca
0:0
Włókniarz Łódź
Start Brzeziny
0:2
Elta Łódź
ŁKS II Łódź
3:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Milan Club Polonia
0:4
Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
Sport Perfect Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Łódź
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Elta Łódź
0:1
ŁAF Łódź
ŁKS II Łódź
1:4
Sport Perfect Łódź
Milan Club Polonia
0:2
LKS Różyca
UKS SMS Łódź.
9:0
Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:0
Start Brzeziny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
0:1
Boruta Zgierz
Włókniarz Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Elta Łódź
0:4
UKS SMS Łódź.
ŁKS II Łódź
8:1
Start Brzeziny
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:1
Milan Club Polonia
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:1
ŁAF Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:1
Milan Club Polonia
Włókniarz Łódź
3:0
Start Brzeziny
Elta Łódź
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz
1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
2:0
LKS Różyca
ŁKS II Łódź
5:1
ŁAF Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
19:1
Włókniarz Łódź
LKS Różyca
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Elta Łódź
0:3
ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz
1:3
Sport Perfect Łódź
Start Brzeziny
5:1
Milan Club Polonia
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
UKS SMS Łódź.
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Łódź
1:4
Elta Łódź
Boruta Zgierz
4:1
Start Brzeziny
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:8
UKS SMS Łódź.
ŁKS II Łódź
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Milan Club Polonia
3:2
ŁAF Łódź
LKS Różyca
0:1
Sport Perfect Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
0:2
ŁAF Łódź
UKS SMS Łódź.
4:0
ŁKS II Łódź
Milan Club Polonia
2:2
Elta Łódź
Start Brzeziny
0:1
LKS Różyca
Andrespolia Wiśniowa Góra
18:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
0:2
UKS SMS Łódź.
Elta Łódź
0:1
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Start Brzeziny
ŁKS II Łódź
3:0*
Włókniarz Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
9:1
Milan Club Polonia
ŁAF Łódź
6:0
LKS Różyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
3:0*
Włókniarz Łódź
ŁKS II Łódź
5:1
Milan Club Polonia
Elta Łódź
0:1
LKS Różyca
ŁAF Łódź
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Sport Perfect Łódź
1:0
Start Brzeziny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
0:6
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Łódź
0:3*
Milan Club Polonia
Boruta Zgierz
0:0
ŁKS II Łódź
ŁAF Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Start Brzeziny
2:4
UKS SMS Łódź.
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
Elta Łódź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
2:0
Elta Łódź
Boruta Zgierz
3:0*
Włókniarz Łódź
LKS Różyca
1:4
ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Milan Club Polonia
4:3
UKS SMS Łódź.
ŁAF Łódź
1:2
Start Brzeziny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości