Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
6:2
Amii Łódź
Zawisza Rzgów
1:2
Start Łódź
RTS Widzew Łódź
5:0
KKS Koluszki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Amii Łódź
1:7
Stal II Głowno
Zawisza Rzgów
5:1
UKS II SMS Łódź.
Start Łódź
2:2
Akademia Tuszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
1:3
Start Łódź
Stal II Głowno
1:0
Zawisza Rzgów
Akademia Tuszyn
2:1
KKS Koluszki
RTS Widzew Łódź
15:0
Amii Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
4:1
KKS Koluszki
UKS II SMS Łódź.
1:2
Stal II Głowno
Zawisza Rzgów
2:4
RTS Widzew Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Głowno
1:3
Start Łódź
RTS Widzew Łódź
5:0
UKS II SMS Łódź.
Akademia Tuszyn
9:0
Amii Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Głowno
0:0
RTS Widzew Łódź
Zawisza Rzgów
1:2
Akademia Tuszyn
Amii Łódź
2:6
KKS Koluszki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
2:2
Akademia Tuszyn
KKS Koluszki
5:4
Zawisza Rzgów
RTS Widzew Łódź
2:1
Start Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
7:0
Amii Łódź
UKS II SMS Łódź.
3:1
KKS Koluszki
Stal II Głowno
0:4
Akademia Tuszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Amii Łódź
1:8
Zawisza Rzgów
KKS Koluszki
1:2
Stal II Głowno
Akademia Tuszyn
1:1
RTS Widzew Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
5:3
Amii Łódź
KKS Koluszki
5:0
UKS II SMS Łódź.
Akademia Tuszyn
1:2
Start Łódź
RTS Widzew Łódź
2:0
Stal II Głowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
1:2
RTS Widzew Łódź
Zawisza Rzgów
3:3
Stal II Głowno
KKS Koluszki
7:0
Amii Łódź
Akademia Tuszyn
4:1
UKS II SMS Łódź.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
1:16
RTS Widzew Łódź
Amii Łódź
0:3
Akademia Tuszyn
Start Łódź
1:2
Stal II Głowno
Zawisza Rzgów
0:1
KKS Koluszki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Głowno
5:0
UKS II SMS Łódź.
Start Łódź
7:0
Zawisza Rzgów
Amii Łódź
1:5
RTS Widzew Łódź
KKS Koluszki
1:4
Akademia Tuszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
5:1
UKS II SMS Łódź.
Stal II Głowno
7:0
Amii Łódź
KKS Koluszki
0:3
RTS Widzew Łódź
Akademia Tuszyn
10:2
Zawisza Rzgów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
0:0
Zawisza Rzgów
Stal II Głowno
0:0
KKS Koluszki
RTS Widzew Łódź
3:0
Akademia Tuszyn
Amii Łódź
1:10
Start Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amii Łódź
0:3
UKS II SMS Łódź.
KKS Koluszki
2:2
Start Łódź
Akademia Tuszyn
2:0
Stal II Głowno
RTS Widzew Łódź
11:3
Zawisza Rzgów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości