Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapał Krzętów
1:8
Astoria Szczerców
Start Lgota Wielka
1:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza
0:2
Włókniarz Moszczenica
GUKS Gorzkowice
1:3
RKS Radomsko
Szczerbiec Wolbórz
0:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Omega II Kleszczów
1:1
LZS Świt Kamieńsk
Gerlach Drzewica
2:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świt Kamieńsk
3:1
Start Lgota Wielka
RKS Radomsko
5:1
Gerlach Drzewica
Szczerbiec Wolbórz
3:2
Zapał Krzętów
Polonia Piotrków Trybunalski
4:0
Czarni Rozprza
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica
3:2
GUKS Gorzkowice
Astoria Szczerców
3:1
Omega II Kleszczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
2:4
Astoria Szczerców
GUKS Gorzkowice
2:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Omega II Kleszczów
6:1
Szczerbiec Wolbórz
Czarni Rozprza
6:1
LZS Świt Kamieńsk
Zapał Krzętów
1:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:2
RKS Radomsko
Gerlach Drzewica
1:3
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świt Kamieńsk
2:2
GUKS Gorzkowice
Zapał Krzętów
2:1
Omega II Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski
3:1
Gerlach Drzewica
Astoria Szczerców
2:0
Czarni Rozprza
Szczerbiec Wolbórz
1:0
Start Lgota Wielka
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
0:2
RKS Radomsko
Włókniarz Moszczenica
1:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
5:2
Zapał Krzętów
Czarni Rozprza
1:0
Szczerbiec Wolbórz
RKS Radomsko
2:0
Włókniarz Moszczenica
GUKS Gorzkowice
1:2
Astoria Szczerców
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Omega II Kleszczów
2:1
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Gerlach Drzewica
0:6
LZS Świt Kamieńsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świt Kamieńsk
1:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Omega II Kleszczów
5:0
Start Lgota Wielka
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1:4
Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców
4:1
Gerlach Drzewica
Szczerbiec Wolbórz
2:3
GUKS Gorzkowice
Zapał Krzętów
1:5
Czarni Rozprza
Polonia Piotrków Trybunalski
0:2
RKS Radomsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rozprza
3:3
Omega II Kleszczów
Start Lgota Wielka
5:1
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
GUKS Gorzkowice
5:0
Zapał Krzętów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:0
Astoria Szczerców
Włókniarz Moszczenica
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
RKS Radomsko
4:3
LZS Świt Kamieńsk
Gerlach Drzewica
2:0
Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
0:4
Czarni Rozprza
Astoria Szczerców
2:3
RKS Radomsko
LZS Świt Kamieńsk
2:0
Włókniarz Moszczenica
Szczerbiec Wolbórz
1:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
0:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Zapał Krzętów
1:5
Gerlach Drzewica
Omega II Kleszczów
2:1
GUKS Gorzkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radomsko
3:0
Szczerbiec Wolbórz
GUKS Gorzkowice
1:4
Start Lgota Wielka
Czarni Rozprza
3:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
LZS Świt Kamieńsk
Gerlach Drzewica
1:1
Omega II Kleszczów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
7:1
Zapał Krzętów
Włókniarz Moszczenica
1:1
Astoria Szczerców
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
1:1
Gerlach Drzewica
Szczerbiec Wolbórz
1:1
Włókniarz Moszczenica
Czarni Rozprza
3:1
GUKS Gorzkowice
Astoria Szczerców
2:0
Polonia Piotrków Trybunalski
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1:5
LZS Świt Kamieńsk
Zapał Krzętów
0:3
RKS Radomsko
Omega II Kleszczów
0:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piotrków Trybunalski
3:3
Szczerbiec Wolbórz
RKS Radomsko
4:2
Omega II Kleszczów
GUKS Gorzkowice
3:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
LZS Świt Kamieńsk
1:3
Astoria Szczerców
Włókniarz Moszczenica
7:1
Zapał Krzętów
Gerlach Drzewica
3:1
Czarni Rozprza
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
5:0
Start Lgota Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rozprza
0:0
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
GUKS Gorzkowice
2:2
Gerlach Drzewica
Szczerbiec Wolbórz
5:0
LZS Świt Kamieńsk
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
0:2
Astoria Szczerców
Zapał Krzętów
2:4
Polonia Piotrków Trybunalski
Omega II Kleszczów
5:0
Włókniarz Moszczenica
Start Lgota Wielka
0:1
RKS Radomsko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piotrków Trybunalski
3:0
Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców
3:0
Szczerbiec Wolbórz
RKS Radomsko
5:0
Czarni Rozprza
LZS Świt Kamieńsk
4:1
Zapał Krzętów
Włókniarz Moszczenica
3:1
Start Lgota Wielka
Gerlach Drzewica
3:1
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
2:1
GUKS Gorzkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radomsko
4:0
GUKS Gorzkowice
Włókniarz Moszczenica
2:0
Czarni Rozprza
Polonia Piotrków Trybunalski
1:1
Start Lgota Wielka
LZS Świt Kamieńsk
3:1
Omega II Kleszczów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:4
Gerlach Drzewica
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
6:1
Szczerbiec Wolbórz
Astoria Szczerców
3:1
Zapał Krzętów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
1:2
Włókniarz Moszczenica
Czarni Rozprza
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Gerlach Drzewica
4:3
RKS Radomsko
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Start Lgota Wielka
0:3*
LZS Świt Kamieńsk
Zapał Krzętów
0:0
Szczerbiec Wolbórz
Omega II Kleszczów
0:3*
Astoria Szczerców
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radomsko
2:0
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LZS Świt Kamieńsk
0:1
Czarni Rozprza
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
2:0
Zapał Krzętów
Polonia Piotrków Trybunalski
2:0
GUKS Gorzkowice
Szczerbiec Wolbórz
1:1
Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców
4:2
Start Lgota Wielka
Włókniarz Moszczenica
1:0
Gerlach Drzewica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
3:0
Szczerbiec Wolbórz
Czarni Rozprza
1:0
Astoria Szczerców
RKS Radomsko
2:1
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
GUKS Gorzkowice
1:0
LZS Świt Kamieńsk
Gerlach Drzewica
1:1
Polonia Piotrków Trybunalski
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:0
Włókniarz Moszczenica
Omega II Kleszczów
2:1
Zapał Krzętów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapał Krzętów
0:3
Start Lgota Wielka
LZS Świt Kamieńsk
0:2
Gerlach Drzewica
Polonia Piotrków Trybunalski
4:3
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Astoria Szczerców
1:4
GUKS Gorzkowice
Szczerbiec Wolbórz
0:1
Czarni Rozprza
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
0:1
Omega II Kleszczów
Włókniarz Moszczenica
1:1
RKS Radomsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Radomsko
5:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza
2:1
Zapał Krzętów
GUKS Gorzkowice
3:5
Szczerbiec Wolbórz
Gerlach Drzewica
1:2
Astoria Szczerców
Start Lgota Wielka
8:1
Omega II Kleszczów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:1
LZS Świt Kamieńsk
Włókniarz Moszczenica
2:1
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Astoria Szczerców
1:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LZS Świt Kamieńsk
2:1
RKS Radomsko
Polonia Piotrków Trybunalski
4:0
Włókniarz Moszczenica
Szczerbiec Wolbórz
0:2
Gerlach Drzewica
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
2:0
Start Lgota Wielka
Omega II Kleszczów
3:1
Czarni Rozprza
Zapał Krzętów
2:3
GUKS Gorzkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
3:0*
Omega II Kleszczów
RKS Radomsko
3:0
Astoria Szczerców
Polonia Piotrków Trybunalski
9:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Gerlach Drzewica
5:0
Zapał Krzętów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
4:1
Szczerbiec Wolbórz
Czarni Rozprza
1:2
Start Lgota Wielka
Włókniarz Moszczenica
1:3
LZS Świt Kamieńsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Świt Kamieńsk
0:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Szczerbiec Wolbórz
0:4
RKS Radomsko
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1:2
Czarni Rozprza
Astoria Szczerców
4:0
Włókniarz Moszczenica
Zapał Krzętów
4:5
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Omega II Kleszczów
0:1
Gerlach Drzewica
Start Lgota Wielka
2:1
GUKS Gorzkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Piotrków Trybunalski
6:1
Astoria Szczerców
RKS Radomsko
3:0*
Zapał Krzętów
GUKS Gorzkowice
3:1
Czarni Rozprza
LZS Świt Kamieńsk
4:2
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
Gerlach Drzewica
3:1
Start Lgota Wielka
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:1
Omega II Kleszczów
Włókniarz Moszczenica
1:2
Szczerbiec Wolbórz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
4:1
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Czarni Rozprza
1:1
Gerlach Drzewica
Zapał Krzętów
0:3
Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców
2:2
LZS Świt Kamieńsk
Szczerbiec Wolbórz
0:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Omega II Kleszczów
1:2
RKS Radomsko
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
5:0
GUKS Gorzkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Moszczenica
0:3*
Omega II Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski
3:0*
Zapał Krzętów
Astoria Szczerców
1:0
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko
1:2
Start Lgota Wielka
LZS Świt Kamieńsk
4:1
Szczerbiec Wolbórz
Gerlach Drzewica
4:0
GUKS Gorzkowice
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
8:1
Czarni Rozprza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Lgota Wielka
3:2
Włókniarz Moszczenica
Czarni Rozprza
1:1
RKS Radomsko
Zapał Krzętów
0:6
LZS Świt Kamieńsk
GUKS Gorzkowice
4:5
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Szczerbiec Wolbórz
1:3
Astoria Szczerców
Omega II Kleszczów
1:5
Polonia Piotrków Trybunalski
WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
1:2
Gerlach Drzewica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości