Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
3:0
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
ŁKS Łódź
Ceramika Opoczno
7:0
GKS Ksawerów
GKS Bełchatów
5:0
Pelikan Łowicz
UKS SMS Łódź.
8:2
MKS Kutno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
2:1
Warta Sieradz
Pelikan Łowicz
0:3
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
0:7
UKS SMS Łódź.
MKS Kutno
3:3
GKS Bełchatów
GKS Ksawerów
4:4
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
5:1
GKS Ksawerów
Sokół Aleksandrów Łódzki
5:1
Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów
3:0
Boruta Zgierz
Widzew Łódź
1:0
MKS Kutno
UKS SMS Łódź.
8:0
Ceramika Opoczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
0:4
UKS SMS Łódź.
Ceramika Opoczno
3:1
GKS Bełchatów
Boruta Zgierz
1:2
Widzew Łódź
MKS Kutno
1:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Boruta Zgierz
GKS Bełchatów
4:0
Warta Sieradz
Widzew Łódź
1:4
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
1:1
MKS Kutno
UKS SMS Łódź.
9:0
GKS Ksawerów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
2:0
Widzew Łódź
Ceramika Opoczno
3:6
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
2:2
ŁKS Łódź
GKS Ksawerów
1:4
Pelikan Łowicz
UKS SMS Łódź.
2:0
GKS Bełchatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:1
Warta Sieradz
GKS Bełchatów
7:0
GKS Ksawerów
Widzew Łódź
0:3
UKS SMS Łódź.
ŁKS Łódź
1:0
Ceramika Opoczno
Pelikan Łowicz
2:0
MKS Kutno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
1:1
ŁKS Łódź
GKS Bełchatów
5:1
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
3:0
Pelikan Łowicz
GKS Ksawerów
1:1
MKS Kutno
UKS SMS Łódź.
1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
GKS Bełchatów
Widzew Łódź
3:1
GKS Ksawerów
ŁKS Łódź
0:2
UKS SMS Łódź.
Pelikan Łowicz
2:0
Ceramika Opoczno
MKS Kutno
2:2
Boruta Zgierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
2:1
Pelikan Łowicz
Ceramika Opoczno
4:3
MKS Kutno
GKS Bełchatów
3:1
ŁKS Łódź
Widzew Łódź
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Ksawerów
3:4
Boruta Zgierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
6:1
GKS Ksawerów
ŁKS Łódź
1:0
Widzew Łódź
Pelikan Łowicz
2:3
UKS SMS Łódź.
Boruta Zgierz
1:3
Ceramika Opoczno
MKS Kutno
1:2
Warta Sieradz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:2
Warta Sieradz
MKS Kutno
0:5
UKS SMS Łódź.
Pelikan Łowicz
1:1
GKS Bełchatów
GKS Ksawerów
1:1
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
1:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
8:0
Boruta Zgierz
Warta Sieradz
2:0
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
1:0
GKS Ksawerów
Widzew Łódź
1:2
Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów
5:1
MKS Kutno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kutno
0:1
Widzew Łódź
GKS Ksawerów
0:3
Warta Sieradz
Pelikan Łowicz
2:5
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
1:2
GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno
1:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
3:0
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
10:1
MKS Kutno
GKS Bełchatów
4:1
Ceramika Opoczno
UKS SMS Łódź.
3:0
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
2:2
Pelikan Łowicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
1:2
GKS Bełchatów
MKS Kutno
3:3
ŁKS Łódź
Ceramika Opoczno
2:0
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Ksawerów
1:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
0:2
GKS Ksawerów
Sokół Aleksandrów Łódzki
7:1
Ceramika Opoczno
ŁKS Łódź
2:1
Boruta Zgierz
GKS Bełchatów
2:4
UKS SMS Łódź.
Widzew Łódź
1:2
Warta Sieradz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
1:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ceramika Opoczno
2:0
ŁKS Łódź
MKS Kutno
3:3
Pelikan Łowicz
UKS SMS Łódź.
5:0
Widzew Łódź
GKS Ksawerów
1:2
GKS Bełchatów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
1:4
GKS Bełchatów
MKS Kutno
2:0
GKS Ksawerów
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
UKS SMS Łódź.
Pelikan Łowicz
1:0
Boruta Zgierz
ŁKS Łódź
0:1
Warta Sieradz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
2:0
Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów
4:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
1:2
MKS Kutno
UKS SMS Łódź.
6:1
ŁKS Łódź
GKS Ksawerów
1:1
Widzew Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:1
GKS Ksawerów
ŁKS Łódź
2:2
GKS Bełchatów
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:0
Widzew Łódź
MKS Kutno
3:4
Ceramika Opoczno
Pelikan Łowicz
0:0
Warta Sieradz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
5:2
MKS Kutno
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:3
GKS Ksawerów
Ceramika Opoczno
3:3
Boruta Zgierz
Widzew Łódź
1:0
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
4:0
Pelikan Łowicz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości