Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Sobień
3:2
LKS Kalonka
Huragan Swędów
3:3
Kobra Leźnica Wielka
LKS Dąbrówka
0:1
Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków
0:1
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
12:0
KS Gozdów
Zjednoczeni Stryków
6:4
Sport Perfect Łódź
Błękitni Dmosin
1:3
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Sarnów / Dalików
2:0
Kotan Ozorków
LKS Kalonka
3:0
Huragan Swędów
Sport Perfect Łódź
0:1
Boruta II Zgierz
KS Gozdów
1:3
Błękitni Dmosin
Zjednoczeni Stryków
1:2
UKS SMS Łódź.
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
2:6
Orlik Sobień
Kobra Leźnica Wielka
3:3
LKS Dąbrówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Swędów
2:2
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
LKS Dąbrówka
3:2
LKS Kalonka
Kotan Ozorków
2:3
KS Gozdów
Orlik Sobień
2:0
GLKS Sarnów / Dalików
Boruta II Zgierz
10:1
Kobra Leźnica Wielka
UKS SMS Łódź.
1:3
Sport Perfect Łódź
Błękitni Dmosin
0:1
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
0:2
Orlik Sobień
UKS SMS Łódź.
3:3
Błękitni Dmosin
Zjednoczeni Stryków
5:3
Kotan Ozorków
LKS Kalonka
6:4
Boruta II Zgierz
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
3:7
LKS Dąbrówka
Sport Perfect Łódź
3:0
Kobra Leźnica Wielka
GLKS Sarnów / Dalików
2:0
Huragan Swędów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
7:1
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Orlik Sobień
2:0
Zjednoczeni Stryków
Kobra Leźnica Wielka
0:1
LKS Kalonka
Huragan Swędów
2:4
KS Gozdów
Błękitni Dmosin
3:2
Sport Perfect Łódź
Kotan Ozorków
0:9
UKS SMS Łódź.
LKS Dąbrówka
1:2
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
2:2
LKS Dąbrówka
UKS SMS Łódź.
4:0
Orlik Sobień
Zjednoczeni Stryków
9:0
Huragan Swędów
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
2:0
Kobra Leźnica Wielka
Sport Perfect Łódź
2:4
LKS Kalonka
Błękitni Dmosin
5:0
Kotan Ozorków
GLKS Sarnów / Dalików
2:2
Boruta II Zgierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
2:0
KS Gozdów
Orlik Sobień
1:4
Błękitni Dmosin
LKS Kalonka
5:3
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Huragan Swędów
2:4
UKS SMS Łódź.
LKS Dąbrówka
2:1
Zjednoczeni Stryków
Kotan Ozorków
4:0
Sport Perfect Łódź
Kobra Leźnica Wielka
2:3
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Sarnów / Dalików
0:1
LKS Kalonka
UKS SMS Łódź.
6:2
LKS Dąbrówka
Zjednoczeni Stryków
2:0
Boruta II Zgierz
Sport Perfect Łódź
2:2
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Błękitni Dmosin
1:0
Huragan Swędów
Kotan Ozorków
0:1
Orlik Sobień
KS Gozdów
3:2
Kobra Leźnica Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Swędów
5:2
Kotan Ozorków
Boruta II Zgierz
1:6
UKS SMS Łódź.
Orlik Sobień
2:1
Sport Perfect Łódź
LKS Kalonka
4:1
KS Gozdów
Kobra Leźnica Wielka
1:5
Zjednoczeni Stryków
LKS Dąbrówka
4:2
Błękitni Dmosin
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
3:5
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
3:0
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
2:0
Kobra Leźnica Wielka
Zjednoczeni Stryków
5:1
LKS Kalonka
Orlik Sobień
1:1
Huragan Swędów
Błękitni Dmosin
3:2
Boruta II Zgierz
Kotan Ozorków
4:3
LKS Dąbrówka
Sport Perfect Łódź
0:4
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
2:0
Kotan Ozorków
LKS Kalonka
5:6
UKS SMS Łódź.
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
1:5
Zjednoczeni Stryków
Kobra Leźnica Wielka
2:7
Błękitni Dmosin
Huragan Swędów
3:3
Sport Perfect Łódź
LKS Dąbrówka
3:5
Orlik Sobień
GLKS Sarnów / Dalików
14:0
KS Gozdów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:0
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Zjednoczeni Stryków
2:1
GLKS Sarnów / Dalików
Orlik Sobień
3:4
Boruta II Zgierz
Huragan Swędów
2:0
LKS Dąbrówka
Sport Perfect Łódź
4:2
KS Gozdów
Błękitni Dmosin
7:0
LKS Kalonka
Kotan Ozorków
2:2
Kobra Leźnica Wielka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
5:1
Huragan Swędów
KS Gozdów
3:2
Zjednoczeni Stryków
LKS Kalonka
3:0
Kotan Ozorków
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
2:5
Błękitni Dmosin
Kobra Leźnica Wielka
2:3
Orlik Sobień
LKS Dąbrówka
3:3
Sport Perfect Łódź
GLKS Sarnów / Dalików
3:0
UKS SMS Łódź.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
- : -
UKS SMS Łódź.
LKS Kalonka
2:1
Orlik Sobień
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
3:1
Kotan Ozorków
Kobra Leźnica Wielka
0:3
Huragan Swędów
Sport Perfect Łódź
6:1
Zjednoczeni Stryków
GLKS Sarnów / Dalików
2:1
Błękitni Dmosin
Boruta II Zgierz
8:0
LKS Dąbrówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
4:0
Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź.
1:1
Zjednoczeni Stryków
Orlik Sobień
3:3
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Huragan Swędów
1:2
LKS Kalonka
Błękitni Dmosin
2:1
KS Gozdów
LKS Dąbrówka
2:1
Kobra Leźnica Wielka
Kotan Ozorków
0:6
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
0:5
Kotan Ozorków
GLKS Sarnów / Dalików
3:0
Orlik Sobień
Zjednoczeni Stryków
2:2
Błękitni Dmosin
LKS Kalonka
3:2
LKS Dąbrówka
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
10:1
Huragan Swędów
Kobra Leźnica Wielka
0:1
Boruta II Zgierz
Sport Perfect Łódź
0:10
UKS SMS Łódź.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
5:0
LKS Kalonka
Orlik Sobień
6:1
KS Gozdów
Kobra Leźnica Wielka
3:3
Sport Perfect Łódź
Huragan Swędów
2:6
GLKS Sarnów / Dalików
Błękitni Dmosin
2:2
UKS SMS Łódź.
LKS Dąbrówka
2:4
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Kotan Ozorków
1:6
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
2:1
Huragan Swędów
GLKS Sarnów / Dalików
2:1
LKS Dąbrówka
UKS SMS Łódź.
8:0
Kotan Ozorków
Zjednoczeni Stryków
1:0
Orlik Sobień
LKS Kalonka
4:2
Kobra Leźnica Wielka
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
2:6
Boruta II Zgierz
Sport Perfect Łódź
0:0
Błękitni Dmosin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Sobień
1:3
UKS SMS Łódź.
LKS Kalonka
0:6
Sport Perfect Łódź
Kobra Leźnica Wielka
1:0
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
Huragan Swędów
2:3
Zjednoczeni Stryków
LKS Dąbrówka
0:0
KS Gozdów
Kotan Ozorków
2:4
Błękitni Dmosin
Boruta II Zgierz
3:1
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
0:12
Boruta II Zgierz
GLKS Sarnów / Dalików
4:1
Kobra Leźnica Wielka
UKS SMS Łódź.
5:0
Huragan Swędów
Zjednoczeni Stryków
4:2
LKS Dąbrówka
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
3:4
LKS Kalonka
Sport Perfect Łódź
0:1
Kotan Ozorków
Błękitni Dmosin
2:1
Orlik Sobień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
2:3
Zjednoczeni Stryków
Orlik Sobień
0:2
Kotan Ozorków
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
3:3
Sport Perfect Łódź
Kobra Leźnica Wielka
0:0
KS Gozdów
Huragan Swędów
0:0
Błękitni Dmosin
LKS Dąbrówka
1:10
UKS SMS Łódź.
LKS Kalonka
4:9
GLKS Sarnów / Dalików
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gozdów
0:3
LKS Kalonka
GLKS Sarnów / Dalików
2:4
DIAMENT/MKS II Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
2:1
Boruta II Zgierz
Zjednoczeni Stryków
1:0
Kobra Leźnica Wielka
Sport Perfect Łódź
4:1
Orlik Sobień
Błękitni Dmosin
2:1
LKS Dąbrówka
Kotan Ozorków
2:2
Huragan Swędów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
3:2
Błękitni Dmosin
LKS Kalonka
1:5
Zjednoczeni Stryków
Kobra Leźnica Wielka
2:8
UKS SMS Łódź.
Huragan Swędów
3:2
Orlik Sobień
LKS Dąbrówka
1:5
Kotan Ozorków
GLKS Sarnów / Dalików
3:3
Sport Perfect Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości