Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
GKS Bedlno
0:1
Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice
3:2
GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów
1:4
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:0
Start Brzeziny
Termy Uniejów
0:2
LKS Rosanów
Zawisza II Rzgów
3:2
UKS SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
4:1
Stal Głowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
9:0
Polonia Andrzejów
Start Brzeziny
1:2
Termy Uniejów
Stal Głowno
4:4
PTC Pabianice
GLKS Dłutów
0:4
Boruta Zgierz
Zawisza II Rzgów
0:5
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:1
GKS Bedlno
LKS Rosanów
1:4
Górnik Łęczyca
Włókniarz Pabianice
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:0
Stal Głowno
GKS Bedlno
1:1
UKS SMS Łódź.
PTC Pabianice
2:2
LKS Rosanów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:2
GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów
1:1
Zawisza II Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:3
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Termy Uniejów
2:2
Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca
4:1
Start Brzeziny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
2:4
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
1:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Brzeziny
0:4
PTC Pabianice
Stal Głowno
0:1
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
3:0
GKS Bedlno
Zawisza II Rzgów
0:1
GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
3:1
Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice
3:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:1
Start Brzeziny
GKS Bedlno
2:0
Zawisza II Rzgów
PTC Pabianice
2:2
Włókniarz Pabianice
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:0
LKS Rosanów
GLKS Dłutów
0:4
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
Polonia Andrzejów
Termy Uniejów
0:7
UKS SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
1:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
2:2
GLKS Dłutów
GKS Bedlno
3:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Brzeziny
0:3
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Pabianice
0:0
Boruta Zgierz
Zawisza II Rzgów
0:3
Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:0
PTC Pabianice
UKS SMS Łódź.
2:3
Górnik Łęczyca
Polonia Andrzejów
2:4
Termy Uniejów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice
1:2
UKS SMS Łódź.
Stal Głowno
3:0
LKS Rosanów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:0
Włókniarz Pabianice
GLKS Dłutów
4:3
Start Brzeziny
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:2
Zawisza II Rzgów
Termy Uniejów
2:4
GKS Bedlno
Górnik Łęczyca
6:1
Polonia Andrzejów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
1:3
Boruta Zgierz
Start Brzeziny
2:3
Stal Głowno
Włókniarz Pabianice
1:1
GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów
1:3
PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:3
Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów
4:3
LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
4:2
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
GKS Bedlno
2:2
Górnik Łęczyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
5:1
Polonia Andrzejów
LKS Rosanów
3:0
Start Brzeziny
PTC Pabianice
2:1
GKS Bedlno
Stal Głowno
1:0
Włókniarz Pabianice
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:2
UKS SMS Łódź.
GLKS Dłutów
2:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Termy Uniejów
3:1
Zawisza II Rzgów
Górnik Łęczyca
1:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
2:1
Górnik Łęczyca
GKS Bedlno
1:6
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
6:1
GLKS Dłutów
Włókniarz Pabianice
1:0
LKS Rosanów
Polonia Andrzejów
3:5
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:3
PTC Pabianice
Zawisza II Rzgów
4:0
Start Brzeziny
Sokół II Aleksandrów Łódzki
0:2
Stal Głowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów
0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice
1:1
Termy Uniejów
Start Brzeziny
2:1
Włókniarz Pabianice
Stal Głowno
7:0
UKS SMS Łódź.
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
4:1
GKS Bedlno
GLKS Dłutów
4:1
Polonia Andrzejów
Górnik Łęczyca
3:1
Zawisza II Rzgów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
3:2
GLKS Dłutów
UKS SMS Łódź.
3:2
LKS Rosanów
Polonia Andrzejów
1:1
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:6
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Termy Uniejów
2:2
Boruta Zgierz
Zawisza II Rzgów
0:5
Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:3
Start Brzeziny
Górnik Łęczyca
1:3
PTC Pabianice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
4:2
Polonia Andrzejów
PTC Pabianice
2:0
Zawisza II Rzgów
Start Brzeziny
1:4
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Pabianice
1:2
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno
3:1
GKS Bedlno
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
9:1
Termy Uniejów
GLKS Dłutów
1:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
1:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
1:2
LKS Rosanów
UKS SMS Łódź.
0:1
Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice
2:4
Boruta Zgierz
Polonia Andrzejów
3:3
Start Brzeziny
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:2
Stal Głowno
Termy Uniejów
6:0
GLKS Dłutów
Zawisza II Rzgów
0:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
2:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:2
Zawisza II Rzgów
LKS Rosanów
1:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Brzeziny
0:0
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
5:0
Polonia Andrzejów
Stal Głowno
3:2
Termy Uniejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:5
PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:0
UKS SMS Łódź.
GLKS Dłutów
3:5
Górnik Łęczyca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
2:0
Termy Uniejów
UKS SMS Łódź.
8:1
Zawisza II Rzgów
Start Brzeziny
1:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice
0:3
GKS Bedlno
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:2
Boruta Zgierz
GLKS Dłutów
0:5
PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
3:0
Polonia Andrzejów
Stal Głowno
1:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
4:1
GLKS Dłutów
PTC Pabianice
2:4
Stal Głowno
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:1
Zawisza II Rzgów
Polonia Andrzejów
0:3
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów
2:2
Start Brzeziny
Górnik Łęczyca
0:1
LKS Rosanów
GKS Bedlno
0:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
1:2
PTC Pabianice
UKS SMS Łódź.
0:0
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
4:0
Termy Uniejów
Stal Głowno
0:5
Boruta Zgierz
GLKS Dłutów
1:3
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Zawisza II Rzgów
3:0
Polonia Andrzejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
5:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Brzeziny
1:1
Górnik Łęczyca
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:0
LKS Rosanów
GKS Bedlno
3:0
Polonia Andrzejów
PTC Pabianice
1:2
Start Brzeziny
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:1
Stal Głowno
GLKS Dłutów
1:0
Zawisza II Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:2
UKS SMS Łódź.
Termy Uniejów
5:4
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
0:0
Włókniarz Pabianice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:2
Górnik Łęczyca
LKS Rosanów
1:0
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
3:1
Termy Uniejów
Start Brzeziny
0:5
Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice
2:2
PTC Pabianice
Stal Głowno
7:0
GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów
0:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Zawisza II Rzgów
1:0
GKS Bedlno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Andrzejów
0:3
Termy Uniejów
Boruta Zgierz
1:2
Włókniarz Pabianice
Stal Głowno
6:1
Zawisza II Rzgów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
1:4
Start Brzeziny
Górnik Łęczyca
1:0
UKS SMS Łódź.
PTC Pabianice
3:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
GLKS Dłutów
1:3
LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
GKS Bedlno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
0:3
Stal Głowno
GKS Bedlno
2:4
Termy Uniejów
Polonia Andrzejów
0:3
Górnik Łęczyca
Start Brzeziny
2:1
GLKS Dłutów
Włókniarz Pabianice
5:2
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
1:2
PTC Pabianice
Zawisza II Rzgów
0:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:4
Boruta Zgierz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
PTC Pabianice
3:0
Polonia Andrzejów
Termy Uniejów
0:5
Włókniarz Konstantynów Łódzki
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
4:0
UKS SMS Łódź.
Stal Głowno
4:0
Start Brzeziny
LKS Rosanów
1:1
Zawisza II Rzgów
Górnik Łęczyca
1:1
GKS Bedlno
GLKS Dłutów
1:1
Włókniarz Pabianice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
3:2
PTC Pabianice
Polonia Andrzejów
0:3
Boruta Zgierz
Start Brzeziny
1:4
LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice
1:3
Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:1
Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź.
5:0
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Zawisza II Rzgów
1:1
Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
1:1
GLKS Dłutów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
3:0
Polonia Andrzejów
Boruta Zgierz
5:3
GKS Bedlno
Start Brzeziny
2:1
Zawisza II Rzgów
Stal Głowno
5:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Rosanów
1:1
Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca
2:1
Termy Uniejów
PTC Pabianice
3:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
0:2
UKS SMS Łódź.
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
3:0
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
0:3
GLKS Dłutów
UKS SMS Łódź.
1:4
Stal Głowno
Zawisza II Rzgów
2:5
Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki
3:1
LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice
0:0
Start Brzeziny
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:3
Boruta Zgierz
Termy Uniejów
2:4
PTC Pabianice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzeziny
2:0
Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno
3:0
Polonia Andrzejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
3:0
Termy Uniejów
LKS Rosanów
4:0
UKS SMS Łódź.
PTC Pabianice
1:1
Górnik Łęczyca
Włókniarz Pabianice
3:1
Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów
1:2
GKS Bedlno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Andrzejów
0:3
LKS Rosanów
Termy Uniejów
4:4
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
GKS Bedlno
2:4
Stal Głowno
Górnik Łęczyca
0:4
Boruta Zgierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
4:2
GLKS Dłutów
UKS SMS Łódź.
0:1
Start Brzeziny
Zawisza II Rzgów
1:4
PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki
3:0
Włókniarz Pabianice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
3:0
PTC Pabianice
Start Brzeziny
3:0
Polonia Andrzejów
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
2:5
Górnik Łęczyca
Stal Głowno
2:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów
1:2
GKS Bedlno
Włókniarz Pabianice
2:4
UKS SMS Łódź.
GLKS Dłutów
2:1
Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:2
Zawisza II Rzgów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
0:0
GLKS Dłutów
GKS Bedlno
3:2
Start Brzeziny
UKS SMS Łódź.
8:1
Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice
1:0
DIAMENT/MKS Zduńska Wola
Polonia Andrzejów
0:3
Włókniarz Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:1
LKS Rosanów
Termy Uniejów
3:1
Stal Głowno
Zawisza II Rzgów
1:6
Boruta Zgierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości