Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
18:0
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
7:0
Start Łódź
UKS III SMS Łódź.
5:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz
1:6
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
3:5
Bzura Ozorków
MSP Łódź
7:0
GLKS Dłutów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:8
UKS III SMS Łódź.
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
2:1
Start Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:3
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
8:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Bzura Ozorków
3:5
MSP Łódź
GLKS Dłutów
1:14
Widzew Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
1:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź
10:0
Bzura Ozorków
UKS SMS Łódź.
3:0
Boruta Zgierz
UKS III SMS Łódź.
9:1
GLKS Dłutów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:16
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
MSP Łódź
3:3
Włókniarz Zgierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:6
Start Łódź
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
3:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz
2:2
Widzew Łódź
Bzura Ozorków
1:3
UKS III SMS Łódź.
GLKS Dłutów
0:17
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:8
MSP Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
9:1
GLKS Dłutów
Widzew Łódź
16:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź.
3:0
Bzura Ozorków
Sokół Aleksandrów Łódzki
5:0
Boruta Zgierz
UKS III SMS Łódź.
3:0
Włókniarz Zgierz
MSP Łódź
1:3
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
3:0
Boruta Zgierz
Włókniarz Zgierz
3:4
UKS SMS Łódź.
Bzura Ozorków
2:2
Start Łódź
GLKS Dłutów
1:6
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:9
UKS III SMS Łódź.
MSP Łódź
1:5
Widzew Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
3:2
Włókniarz Zgierz
Boruta Zgierz
0:0
GLKS Dłutów
Widzew Łódź
2:1
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
15:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:1
Bzura Ozorków
UKS III SMS Łódź.
2:1
MSP Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
6:0
UKS III SMS Łódź.
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
7:0
GLKS Dłutów
Włókniarz Zgierz
0:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Bzura Ozorków
5:2
Boruta Zgierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:11
Start Łódź
MSP Łódź
1:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
3:1
MSP Łódź
UKS SMS Łódź.
1:4
Widzew Łódź
UKS III SMS Łódź.
1:7
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz
1:2
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
7:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów
- : -
Bzura Ozorków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
8:2
Start Łódź
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
8:0
Bzura Ozorków
UKS III SMS Łódź.
2:3
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
10:0
GLKS Dłutów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
Boruta Zgierz
MSP Łódź
1:5
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Łódź
2:1
UKS III SMS Łódź.
Boruta Zgierz
0:3
MSP Łódź
UKS SMS Łódź.
2:5
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Widzew Łódź
Bzura Ozorków
5:9
Włókniarz Zgierz
GLKS Dłutów
1:5
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
0:9
MSP Łódź
Start Łódź
1:3
UKS SMS Łódź.
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
4:1
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:1
UKS III SMS Łódź.
Bzura Ozorków
7:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
0:5
Widzew Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III SMS Łódź.
1:1
Boruta Zgierz
MSP Łódź
6:1
Bzura Ozorków
Start Łódź
0:4
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:6
Włókniarz Zgierz
Widzew Łódź
15:0
GLKS Dłutów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
4:0
UKS III SMS Łódź.
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
8:1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
0:6
UKS SMS Łódź.
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
Start Łódź
Włókniarz Zgierz
6:3
MSP Łódź
Bzura Ozorków
0:8
Widzew Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
3:0
Włókniarz Zgierz
MSP Łódź
3:0
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Łódź
14:0
Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź.
13:0
GLKS Dłutów
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:5
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
UKS III SMS Łódź.
1:4
Bzura Ozorków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
0:10
Start Łódź
MSP Łódź
1:1
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz
0:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz
4:2
UKS III SMS Łódź.
Bzura Ozorków
1:4
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:12
Widzew Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
4:1
MSP Łódź
Start Łódź
5:1
Bzura Ozorków
Boruta Zgierz
1:16
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
4:1
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:1
GLKS Dłutów
UKS III SMS Łódź.
0:3
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
- : -
Boruta Zgierz
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
- : -
Widzew Łódź
MSP Łódź
- : -
UKS III SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
- : -
Start Łódź
Bzura Ozorków
- : -
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
UKS SMS Łódź.
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
- : -
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Start Łódź
- : -
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
- : -
Bzura Ozorków
UKS SMS Łódź.
- : -
MSP Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
- : -
Włókniarz Zgierz
UKS III SMS Łódź.
- : -
Widzew Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
- : -
UKS III SMS Łódź.
Widzew Łódź
- : -
UKS SMS Łódź.
MSP Łódź
- : -
Start Łódź
Włókniarz Zgierz
- : -
Boruta Zgierz
Bzura Ozorków
- : -
GLKS Dłutów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Dłutów
- : -
Włókniarz Zgierz
Start Łódź
- : -
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
- : -
Włókniarz Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź.
- : -
UKS III SMS Łódź.
Sokół Aleksandrów Łódzki
- : -
MSP Łódź
Bzura Ozorków
- : -
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
- : -
Sokół Aleksandrów Łódzki
MSP Łódź
- : -
Boruta Zgierz
Stowarzyszenie II ŁKS II Łódź
- : -
UKS SMS Łódź.
UKS III SMS Łódź.
- : -
Start Łódź
Włókniarz Zgierz
- : -
Bzura Ozorków
Włókniarz Konstantynów Łódzki
- : -
GLKS Dłutów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości