Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
5:0
Lider Brzeziny
ŁAF Łódź
3:1
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
8:0
LKS Różyca
Widzew Łódź
7:1
Boruta Zgierz
UKS II SMS Łódź.
6:0
Pogoń II Zduńska Wola
Włókniarz Łódź
0:3
Elta Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:9
UKS II SMS Łódź.
Pogoń II Zduńska Wola
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Elta Łódź
1:1
Widzew Łódź
Włókniarz Zgierz
7:0
Włókniarz Łódź
Lider Brzeziny
2:6
ŁAF Łódź
LKS Różyca
0:0
ChKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Brzeziny
0:1
LKS Różyca
Sokół Aleksandrów Łódzki
8:0
Boruta Zgierz
ChKS Łódź
1:0
Pogoń II Zduńska Wola
Widzew Łódź
6:1
Włókniarz Zgierz
UKS II SMS Łódź.
10:0
Elta Łódź
Włókniarz Łódź
1:4
ŁAF Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
0:11
UKS II SMS Łódź.
Włókniarz Łódź
0:8
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
2:5
ChKS Łódź
Pogoń II Zduńska Wola
3:0
Lider Brzeziny
LKS Różyca
1:6
ŁAF Łódź
Elta Łódź
3:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
2:7
Widzew Łódź
ChKS Łódź
3:2
Elta Łódź
Lider Brzeziny
5:1
Boruta Zgierz
LKS Różyca
0:7
Pogoń II Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
6:1
Włókniarz Zgierz
UKS II SMS Łódź.
21:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Zduńska Wola
2:0
ŁAF Łódź
Włókniarz Zgierz
2:3
ChKS Łódź
Włókniarz Łódź
0:7
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
2:1
LKS Różyca
Widzew Łódź
0:7
UKS II SMS Łódź.
Elta Łódź
1:1
Lider Brzeziny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
5:1
Włókniarz Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:4
Widzew Łódź
Pogoń II Zduńska Wola
9:0
Boruta Zgierz
UKS II SMS Łódź.
15:0
ŁAF Łódź
LKS Różyca
1:3
Elta Łódź
Lider Brzeziny
3:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:2
LKS Różyca
Widzew Łódź
4:1
ChKS Łódź
UKS II SMS Łódź.
7:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁAF Łódź
1:3
Boruta Zgierz
Elta Łódź
0:1
Pogoń II Zduńska Wola
Włókniarz Łódź
1:5
Lider Brzeziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:3
Elta Łódź
Lider Brzeziny
0:4
Widzew Łódź
LKS Różyca
1:2
Włókniarz Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:0
ŁAF Łódź
ChKS Łódź
0:17
UKS II SMS Łódź.
Pogoń II Zduńska Wola
12:0
Włókniarz Zgierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:3
Boruta Zgierz
Włókniarz Łódź
0:12
Pogoń II Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
ChKS Łódź
Widzew Łódź
13:0
LKS Różyca
UKS II SMS Łódź.
12:0
Lider Brzeziny
ŁAF Łódź
0:1
Elta Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
4:0
Włókniarz Łódź
Elta Łódź
3:0*
Włókniarz Zgierz
Lider Brzeziny
1:10
Sokół Aleksandrów Łódzki
LKS Różyca
0:10
UKS II SMS Łódź.
ChKS Łódź
3:0
ŁAF Łódź
Pogoń II Zduńska Wola
3:1
Widzew Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
3:3
ŁAF Łódź
Boruta Zgierz
0:8
Widzew Łódź
Lider Brzeziny
3:0
ChKS Łódź
LKS Różyca
1:7
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń II Zduńska Wola
1:5
UKS II SMS Łódź.
Elta Łódź
1:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:1
Pogoń II Zduńska Wola
ChKS Łódź
7:0
LKS Różyca
Widzew Łódź
8:0
Elta Łódź
UKS II SMS Łódź.
11:0
Boruta Zgierz
ŁAF Łódź
2:2
Lider Brzeziny
Włókniarz Łódź
5:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:11
Widzew Łódź
Boruta Zgierz
2:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Elta Łódź
0:1
UKS II SMS Łódź.
LKS Różyca
0:4
Lider Brzeziny
Pogoń II Zduńska Wola
1:0
ChKS Łódź
ŁAF Łódź
2:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Brzeziny
1:2
Pogoń II Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:3
Elta Łódź
ChKS Łódź
2:0
Boruta Zgierz
UKS II SMS Łódź.
9:0
Włókniarz Zgierz
ŁAF Łódź
0:0
LKS Różyca
Widzew Łódź
8:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Łódź
0:5
UKS II SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
3:1
Lider Brzeziny
Elta Łódź
0:3
ChKS Łódź
Widzew Łódź
4:1
ŁAF Łódź
Pogoń II Zduńska Wola
- : -
LKS Różyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Brzeziny
1:5
Elta Łódź
LKS Różyca
3:3
Boruta Zgierz
ChKS Łódź
1:2
Włókniarz Zgierz
UKS II SMS Łódź.
3:1
Widzew Łódź
ŁAF Łódź
3:2
Pogoń II Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
2:1
Lider Brzeziny
Boruta Zgierz
1:3
Pogoń II Zduńska Wola
Elta Łódź
3:0*
LKS Różyca
Widzew Łódź
3:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS II SMS Łódź.
14:0
ŁAF Łódź
Włókniarz Łódź
0:0
ChKS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Różyca
3:2
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:9
UKS II SMS Łódź.
ChKS Łódź
1:7
Widzew Łódź
Pogoń II Zduńska Wola
5:3
Elta Łódź
ŁAF Łódź
5:0
Boruta Zgierz
Lider Brzeziny
4:1
Włókniarz Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:1
Pogoń II Zduńska Wola
Elta Łódź
3:3
Boruta Zgierz
Widzew Łódź
3:1
Lider Brzeziny
UKS II SMS Łódź.
11:0
ChKS Łódź
ŁAF Łódź
1:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Łódź
4:0
LKS Różyca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
4:0
Włókniarz Zgierz
Elta Łódź
1:1
ŁAF Łódź
Lider Brzeziny
0:3
UKS II SMS Łódź.
LKS Różyca
0:7
Widzew Łódź
ChKS Łódź
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń II Zduńska Wola
4:2
Włókniarz Łódź
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:4
Elta Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Lider Brzeziny
Widzew Łódź
0:0
Pogoń II Zduńska Wola
UKS II SMS Łódź.
19:0
LKS Różyca
ŁAF Łódź
0:0
ChKS Łódź
Włókniarz Łódź
1:2
Boruta Zgierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości