Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
10:6
GKS Bedlno
Pogoń Zduńska Wola
16:2
Włókniarz Pabianice
Widzew Łódź
3:0
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:3
Włókniarz Zgierz
Sport Perfect Łódź
6:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca
5:4
Boruta Zgierz
Włókniarz Łódź
0:6
ŁAF Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ChKS Łódź
5:2
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
2:14
Pogoń Zduńska Wola
GKS Bedlno
3:4
Sport Perfect Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
6:6
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
6:2
Włókniarz Łódź
ŁAF Łódź
3:8
Widzew Łódź
Włókniarz Pabianice
2:7
Górnik Łęczyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:5
ŁAF Łódź
Włókniarz Pabianice
0:6
Włókniarz Zgierz
Pogoń Zduńska Wola
15:8
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
13:1
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:5
GKS Bedlno
Sport Perfect Łódź
2:0
ChKS Łódź
Górnik Łęczyca
9:1
Włókniarz Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:15
UKS SMS Łódź.
ChKS Łódź
8:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz
19:0
Górnik Łęczyca
GKS Bedlno
6:9
Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra
12:0
Włókniarz Pabianice
ŁAF Łódź
1:3
Sport Perfect Łódź
Włókniarz Łódź
0:14
Widzew Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
21:3
Włókniarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
5:2
ChKS Łódź
Włókniarz Zgierz
2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:9
ŁAF Łódź
Sport Perfect Łódź
7:0
Boruta Zgierz
Górnik Łęczyca
1:20
Widzew Łódź
Włókniarz Pabianice
4:7
GKS Bedlno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:8
Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź
11:2
UKS SMS Łódź.
ChKS Łódź
8:2
Włókniarz Pabianice
Włókniarz Łódź
1:6
Sport Perfect Łódź
GKS Bedlno
2:3
Włókniarz Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra
13:2
Górnik Łęczyca
ŁAF Łódź
2:9
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
3:7
ŁAF Łódź
Pogoń Zduńska Wola
10:1
Boruta Zgierz
Włókniarz Zgierz
1:2
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
7:3
Włókniarz Łódź
Sport Perfect Łódź
1:5
Widzew Łódź
Górnik Łęczyca
1:13
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:5
GKS Bedlno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
9:4
Sport Perfect Łódź
Boruta Zgierz
0:4
Włókniarz Pabianice
ChKS Łódź
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
18:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
8:5
GKS Bedlno
ŁAF Łódź
5:4
Włókniarz Zgierz
Włókniarz Łódź
0:15
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
8:1
Włókniarz Łódź
Włókniarz Zgierz
10:1
Boruta Zgierz
GKS Bedlno
2:4
ChKS Łódź
Górnik Łęczyca
1:12
Sport Perfect Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:5
ŁAF Łódź
Pogoń Zduńska Wola
4:3
Widzew Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:5
UKS SMS Łódź.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
4:6
Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz
0:9
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
0:0
Włókniarz Pabianice
ChKS Łódź
13:2
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
2:3
Włókniarz Zgierz
Sport Perfect Łódź
2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁAF Łódź
2:2
GKS Bedlno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
1:6
UKS SMS Łódź.
ChKS Łódź
7:2
ŁAF Łódź
GKS Bedlno
9:2
Boruta Zgierz
Górnik Łęczyca
3:6
Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:0
Włókniarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
6:1
Sport Perfect Łódź
Włókniarz Zgierz
1:5
Widzew Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
4:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁAF Łódź
4:4
Górnik Łęczyca
Boruta Zgierz
0:2
ChKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:11
Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
7:4
Włókniarz Zgierz
Sport Perfect Łódź
7:1
Włókniarz Pabianice
Włókniarz Łódź
2:7
GKS Bedlno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bedlno
2:8
Widzew Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:9
UKS SMS Łódź.
ŁAF Łódź
9:1
Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice
6:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
ChKS Łódź
7:3
Włókniarz Łódź
Górnik Łęczyca
1:5
Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zgierz
1:2
Sport Perfect Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
8:8
Pogoń Zduńska Wola
ChKS Łódź
0:0
Widzew Łódź
Włókniarz Zgierz
6:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Bedlno
3:2
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:3
Sport Perfect Łódź
Boruta Zgierz
4:4
Górnik Łęczyca
ŁAF Łódź
14:5
Włókniarz Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
11:1
ChKS Łódź
Pogoń Zduńska Wola
5:3
Włókniarz Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
Sport Perfect Łódź
4:6
GKS Bedlno
Górnik Łęczyca
8:4
Włókniarz Pabianice
Włókniarz Łódź
2:3
Boruta Zgierz
Widzew Łódź
6:2
ŁAF Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
2:8
UKS SMS Łódź.
Boruta Zgierz
0:14
Widzew Łódź
ChKS Łódź
2:2
Sport Perfect Łódź
Włókniarz Zgierz
7:0
Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno
6:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:7
Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Łódź
1:5
Górnik Łęczyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
0:0
Boruta Zgierz
Włókniarz Pabianice
2:11
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola
5:6
GKS Bedlno
Widzew Łódź
5:0
Włókniarz Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:7
ChKS Łódź
Sport Perfect Łódź
4:2
ŁAF Łódź
Górnik Łęczyca
6:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
3:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Widzew Łódź
15:3
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
0:10
UKS SMS Łódź.
Boruta Zgierz
0:6
Sport Perfect Łódź
ChKS Łódź
5:11
Pogoń Zduńska Wola
GKS Bedlno
12:2
Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
1:7
ChKS Łódź
Włókniarz Zgierz
4:3
GKS Bedlno
Sokół Aleksandrów Łódzki
6:2
Boruta Zgierz
Sport Perfect Łódź
10:2
Włókniarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
7:3
ŁAF Łódź
Górnik Łęczyca
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
2:3
Widzew Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
10:0
Włókniarz Pabianice
Boruta Zgierz
1:11
Pogoń Zduńska Wola
Widzew Łódź
2:1
Sport Perfect Łódź
GKS Bedlno
4:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
15:1
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
3:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
ChKS Łódź
3:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
7:0
Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola
0:0
Włókniarz Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:9
Widzew Łódź
Sport Perfect Łódź
2:5
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:1
ChKS Łódź
Włókniarz Zgierz
4:1
ŁAF Łódź
GKS Bedlno
6:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
5:6
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
15:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Boruta Zgierz
0:7
Włókniarz Zgierz
Widzew Łódź
3:4
Pogoń Zduńska Wola
ChKS Łódź
5:4
GKS Bedlno
Sport Perfect Łódź
11:4
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
3:3
Włókniarz Pabianice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
0:8
Widzew Łódź
Pogoń Zduńska Wola
7:4
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
3:2
Włókniarz Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
16:0
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:6
Sport Perfect Łódź
Górnik Łęczyca
3:6
ChKS Łódź
GKS Bedlno
7:3
ŁAF Łódź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
1:3
ChKS Łódź
UKS SMS Łódź.
- : -
Włókniarz Pabianice
Boruta Zgierz
1:3
GKS Bedlno
Widzew Łódź
2:1
Włókniarz Zgierz
Sport Perfect Łódź
0:2
Pogoń Zduńska Wola
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
- : -
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
2:8
Sport Perfect Łódź
Pogoń Zduńska Wola
17:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
ChKS Łódź
3:1
Boruta Zgierz
Włókniarz Zgierz
3:1
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:5
Widzew Łódź
Górnik Łęczyca
5:5
ŁAF Łódź
GKS Bedlno
14:0
Włókniarz Łódź
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
0:11
ŁAF Łódź
UKS SMS Łódź.
4:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
8:2
GKS Bedlno
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:1
Włókniarz Pabianice
Sport Perfect Łódź
2:5
Włókniarz Zgierz
Pogoń Zduńska Wola
16:6
Górnik Łęczyca
Włókniarz Łódź
1:4
ChKS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości