Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
2:1
Metalowiec Łódź
Sport Perfect Łódź
0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno
1:9
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
2:9
KKS Koluszki
Więcejniżsport
2:10
ŁKS Łódź
LZS Justynów
0:5
Widzew Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
4:1
Kolejarz Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
2:3
Stal Głowno
ŁKS Łódź
2:1
Widzew Łódź
UKS SMS Łódź.
13:0
Sport Perfect Łódź
Metalowiec Łódź
7:2
LZS Justynów
Kolejarz Łódź
2:2
Więcejniżsport
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
Orzeł Łódź
KKS Koluszki
3:7
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
1:1
GKS Ksawerów
Stal Głowno
4:0
Metalowiec Łódź
Orzeł Łódź
0:10
UKS SMS Łódź.
Więcejniżsport
3:4
KKS Koluszki
LZS Justynów
2:5
ŁKS Łódź
Kolejarz Łódź
1:3
Widzew Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
6:0
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
3:0
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Metalowiec Łódź
0:3
ŁKS Łódź
Stal Głowno
2:0
Sport Perfect Łódź
Kolejarz Łódź
2:5
LZS Justynów
Andrespolia Wiśniowa Góra
9:1
Więcejniżsport
Widzew Łódź
2:3
KKS Koluszki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
5:2
Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź
0:5
Metalowiec Łódź
Orzeł Łódź
0:5
Stal Głowno
Więcejniżsport
0:12
UKS SMS Łódź.
LZS Justynów
1:3
KKS Koluszki
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
4:0
GKS Ksawerów
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:1
Widzew Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
15:0
Więcejniżsport
Sport Perfect Łódź
0:1
Orzeł Łódź
Metalowiec Łódź
1:0
Kolejarz Łódź
Stal Głowno
1:2
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:1
LZS Justynów
Widzew Łódź
0:2
UKS SMS Łódź.
KKS Koluszki
6:2
ŁKS Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
2:0
Metalowiec Łódź
Więcejniżsport
0:6
Stal Głowno
LZS Justynów
0:15
UKS SMS Łódź.
ŁKS Łódź
7:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Ksawerów
5:0
Widzew Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
1:1
Sport Perfect Łódź
Kolejarz Łódź
2:5
KKS Koluszki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
6:2
LZS Justynów
Metalowiec Łódź
3:3
KKS Koluszki
Sport Perfect Łódź
3:0
Więcejniżsport
UKS SMS Łódź.
5:0
ŁKS Łódź
Orzeł Łódź
2:1
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
Kolejarz Łódź
Widzew Łódź
0:5
Stal Głowno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:2
GKS Ksawerów
Więcejniżsport
1:4
Orzeł Łódź
Kolejarz Łódź
0:6
UKS SMS Łódź.
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
7:0
Metalowiec Łódź
KKS Koluszki
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
2:4
Stal Głowno
Sport Perfect Łódź
1:1
Widzew Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
2:0
KKS Koluszki
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
Metalowiec Łódź
Widzew Łódź
1:1
Orzeł Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
6:2
Więcejniżsport
GKS Ksawerów
5:0
Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź
3:1
LZS Justynów
Stal Głowno
4:3
ŁKS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:11
UKS SMS Łódź.
ŁKS Łódź
4:0
Sport Perfect Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
0:1
Widzew Łódź
LZS Justynów
1:0
Orzeł Łódź
Więcejniżsport
2:5
Metalowiec Łódź
Kolejarz Łódź
1:8
Stal Głowno
KKS Koluszki
5:2
GKS Ksawerów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
9:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Metalowiec Łódź
0:6
UKS SMS Łódź.
Sport Perfect Łódź
1:1
Kolejarz Łódź
Stal Głowno
6:3
KKS Koluszki
Orzeł Łódź
1:4
ŁKS Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
9:0
LZS Justynów
Widzew Łódź
1:1
Więcejniżsport
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:2
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
4:0
GKS Ksawerów
LZS Justynów
1:2
Więcejniżsport
Kolejarz Łódź
2:1
Orzeł Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:0
Stal Głowno
Widzew Łódź
1:1
Metalowiec Łódź
KKS Koluszki
2:1
Sport Perfect Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
0:1
LZS Justynów
ŁKS Łódź
10:1
Więcejniżsport
Metalowiec Łódź
0:2
GKS Ksawerów
Kolejarz Łódź
2:4
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:0
Sport Perfect Łódź
KKS Koluszki
4:1
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
6:0
Stal Głowno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Więcejniżsport
1:4
Kolejarz Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
8:0
KKS Koluszki
ŁKS Łódź
4:0
Widzew Łódź
Sport Perfect Łódź
0:6
UKS SMS Łódź.
Stal Głowno
- : -
GKS Ksawerów
Orzeł Łódź
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
2:1
Metalowiec Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
3:0
LZS Justynów
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:4
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
GKS Ksawerów
0:0
Sport Perfect Łódź
Metalowiec Łódź
1:5
Stal Głowno
UKS SMS Łódź.
9:0
Orzeł Łódź
Widzew Łódź
1:5
Kolejarz Łódź
KKS Koluszki
5:0
Więcejniżsport
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
0:0
UKS SMS Łódź.
KKS Koluszki
5:2
Widzew Łódź
Orzeł Łódź
0:1
GKS Ksawerów
ŁKS Łódź
1:2
Metalowiec Łódź
Więcejniżsport
1:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
LZS Justynów
2:3
Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź
0:3
Stal Głowno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
4:0
LZS Justynów
Widzew Łódź
0:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Metalowiec Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Stal Głowno
1:1
Orzeł Łódź
Kolejarz Łódź
3:3
ŁKS Łódź
GKS Ksawerów
3:2
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
18:0
Więcejniżsport
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
1:1
Stal Głowno
ŁKS Łódź
2:0
KKS Koluszki
Więcejniżsport
0:3
GKS Ksawerów
LZS Justynów
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejarz Łódź
1:0
Metalowiec Łódź
UKS SMS Łódź.
3:0*
Widzew Łódź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
1:9
GKS Ksawerów
Sport Perfect Łódź
1:6
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Metalowiec Łódź
0:0
Orzeł Łódź
Stal Głowno
3:0*
Więcejniżsport
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
ŁKS Łódź
KKS Koluszki
6:3
Kolejarz Łódź
UKS SMS Łódź.
7:0
LZS Justynów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:5
UKS SMS Łódź.
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
4:0
Orzeł Łódź
Więcejniżsport
3:3
Sport Perfect Łódź
KKS Koluszki
2:2
Metalowiec Łódź
LZS Justynów
1:3
GKS Ksawerów
Stal Głowno
11:0
Widzew Łódź
Kolejarz Łódź
0:10
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
0:1
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
13:0
Kolejarz Łódź
Metalowiec Łódź
2:6
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Stal Głowno
5:1
LZS Justynów
Orzeł Łódź
3:1
Więcejniżsport
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
KKS Koluszki
Widzew Łódź
1:3
Sport Perfect Łódź
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:2
Stal Głowno
Metalowiec Łódź
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Łódź
1:0
Widzew Łódź
Więcejniżsport
0:3*
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
LZS Justynów
3:1
Sport Perfect Łódź
Kolejarz Łódź
1:3
GKS Ksawerów
KKS Koluszki
0:0
UKS SMS Łódź.
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
1:4
KKS Koluszki
Sport Perfect Łódź
1:2
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
6:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Metalowiec Łódź
1:0
Więcejniżsport
Stal Głowno
10:0
Kolejarz Łódź
Orzeł Łódź
4:3
LZS Justynów
Widzew Łódź
0:3
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:0
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
4:0
Metalowiec Łódź
Więcejniżsport
0:4
Widzew Łódź
LZS Justynów
1:6
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
Kolejarz Łódź
1:0
Sport Perfect Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
6:1
GKS Ksawerów
KKS Koluszki
0:4
Stal Głowno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
3:3
UKS SMS Łódź.
Sport Perfect Łódź
3:2
KKS Koluszki
Metalowiec Łódź
5:0
Widzew Łódź
Stal Głowno
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Łódź
2:0
Kolejarz Łódź
Więcejniżsport
2:4
LZS Justynów
Stowarzyszenie ŁKS II Łódź
5:0
ŁKS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości