Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
4:4
Orzeł Łódź
Bzura Ozorków
8:1
Termy Ner Poddębice
Boruta Zgierz
10:1
Ostrovia Ostrowy
UKS SMS Łódź.
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
Pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:2
Boruta Zgierz
Ostrovia Ostrowy
0:3
Bzura Ozorków
Witonianka Witonia
1:9
UKS SMS Łódź.
Termy Ner Poddębice
4:0
Górnik Łęczyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
Pauza
Boruta Zgierz
14:0
Witonianka Witonia
Orzeł Łódź
2:4
Termy Ner Poddębice
Bzura Ozorków
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
1:6
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Ner Poddębice
Pauza
UKS SMS Łódź.
8:6
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
12:0
Górnik Łęczyca
Ostrovia Ostrowy
4:0
Orzeł Łódź
Witonianka Witonia
1:16
Bzura Ozorków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
Pauza
Bzura Ozorków
1:1
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
1:12
Sokół Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca
3:3
Witonianka Witonia
Termy Ner Poddębice
4:3
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
Pauza
Boruta Zgierz
4:2
Bzura Ozorków
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
Termy Ner Poddębice
UKS SMS Łódź.
14:1
Górnik Łęczyca
Witonianka Witonia
1:4
Orzeł Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bzura Ozorków
Pauza
Termy Ner Poddębice
3:0
Witonianka Witonia
Orzeł Łódź
1:1
UKS SMS Łódź.
Górnik Łęczyca
0:8
Boruta Zgierz
Ostrovia Ostrowy
0:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
Boruta Zgierz
2:2
Orzeł Łódź
Bzura Ozorków
7:0
Górnik Łęczyca
UKS SMS Łódź.
3:0
Termy Ner Poddębice
Witonianka Witonia
1:8
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
Witonianka Witonia
Termy Ner Poddębice
0:3*
Boruta Zgierz
Ostrovia Ostrowy
1:4
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
0:7
Bzura Ozorków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:0
UKS SMS Łódź.
Ostrovia Ostrowy
1:7
Boruta Zgierz
Termy Ner Poddębice
0:0
Bzura Ozorków
Orzeł Łódź
1:0
Górnik Łęczyca
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
15:0
Witonianka Witonia
Bzura Ozorków
2:2
Ostrovia Ostrowy
Górnik Łęczyca
2:4
Termy Ner Poddębice
Boruta Zgierz
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia Ostrowy
0:4
Górnik Łęczyca
Witonianka Witonia
3:3
Boruta Zgierz
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Bzura Ozorków
Termy Ner Poddębice
2:3
Orzeł Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:6
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
3:1
Ostrovia Ostrowy
Bzura Ozorków
- : -
Witonianka Witonia
Górnik Łęczyca
1:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
5:0
Bzura Ozorków
Sokół Aleksandrów Łódzki
8:0
Orzeł Łódź
Ostrovia Ostrowy
1:2
Termy Ner Poddębice
Witonianka Witonia
2:4
Górnik Łęczyca
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
4:1
Witonianka Witonia
Termy Ner Poddębice
1:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
Bzura Ozorków
3:0
Boruta Zgierz
Górnik Łęczyca
1:7
UKS SMS Łódź.
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
12:2
Górnik Łęczyca
Witonianka Witonia
2:1
Termy Ner Poddębice
UKS SMS Łódź.
5:0
Orzeł Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Ostrovia Ostrowy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Ner Poddębice
0:9
UKS SMS Łódź.
Orzeł Łódź
1:2
Boruta Zgierz
Ostrovia Ostrowy
1:2
Witonianka Witonia
Górnik Łęczyca
1:7
Bzura Ozorków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:0
Ostrovia Ostrowy
Boruta Zgierz
0:0
Termy Ner Poddębice
Bzura Ozorków
8:0
Orzeł Łódź
Witonianka Witonia
0:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości