Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
Pauza
Zawisza Rzgów
0:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice
5:4
KKS Koluszki
Warta Sieradz
2:1
Kolejarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
14:1
Orzeł Łódź
Sport Perfect Łódź
10:1
Metalowiec Łódź
UKS SMS Łódź.
10:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Łódź
0:2
UKS SMS Łódź.
Metalowiec Łódź
1:3
Pogoń Zduńska Wola
KKS Koluszki
5:11
Warta Sieradz
Zawisza Rzgów
1:6
Włókniarz Pabianice
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
4:1
Sport Perfect Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pauza
Orzeł Łódź
2:18
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
Pauza
Włókniarz Pabianice
2:7
Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz
10:1
Zawisza Rzgów
Pogoń Zduńska Wola
5:4
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Sport Perfect Łódź
3:1
Kolejarz Łódź
UKS SMS Łódź.
17:2
KKS Koluszki
ŁKS Łódź
15:1
Metalowiec Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Łódź
4:6
Pogoń Zduńska Wola
Metalowiec Łódź
Pauza
KKS Koluszki
2:9
Sport Perfect Łódź
Włókniarz Pabianice
2:11
Warta Sieradz
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
2:4
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:1
Orzeł Łódź
Zawisza Rzgów
0:9
UKS SMS Łódź.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
1:6
Metalowiec Łódź
Warta Sieradz
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola
16:2
KKS Koluszki
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
UKS SMS Łódź.
7:2
Włókniarz Pabianice
Sport Perfect Łódź
9:0
Zawisza Rzgów
ŁKS Łódź
6:1
Kolejarz Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Łódź
Pauza
Włókniarz Pabianice
5:4
Sport Perfect Łódź
Warta Sieradz
5:10
UKS SMS Łódź.
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
8:3
Orzeł Łódź
KKS Koluszki
1:22
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:0
Metalowiec Łódź
Zawisza Rzgów
1:9
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
Pauza
UKS SMS Łódź.
7:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Metalowiec Łódź
2:5
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Orzeł Łódź
2:9
Kolejarz Łódź
Pogoń Zduńska Wola
7:1
Włókniarz Pabianice
Sport Perfect Łódź
9:1
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
11:0
Zawisza Rzgów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
Pauza
Kolejarz Łódź
3:0
Metalowiec Łódź
KKS Koluszki
8:5
Orzeł Łódź
Włókniarz Pabianice
0:7
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
2:3
Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
UKS SMS Łódź.
5:2
Sport Perfect Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
Pauza
Metalowiec Łódź
9:1
KKS Koluszki
Orzeł Łódź
1:4
Zawisza Rzgów
Pogoń Zduńska Wola
1:1
UKS SMS Łódź.
Sport Perfect Łódź
2:6
Andrespolia Wiśniowa Góra
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
4:4
Kolejarz Łódź
ŁKS Łódź
9:1
Warta Sieradz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
Pauza
KKS Koluszki
4:7
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Zawisza Rzgów
1:1
Metalowiec Łódź
Włókniarz Pabianice
4:4
Orzeł Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:4
Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź
1:1
Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS Łódź.
3:5
ŁKS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
Pauza
Kolejarz Łódź
3:0
KKS Koluszki
Metalowiec Łódź
1:3
Włókniarz Pabianice
Orzeł Łódź
2:12
Warta Sieradz
Pogoń Zduńska Wola
4:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
13:1
Zawisza Rzgów
ŁKS Łódź
3:2
Sport Perfect Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
2:9
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz
3:2
Metalowiec Łódź
Pogoń Zduńska Wola
4:4
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:0*
KKS Koluszki
Sport Perfect Łódź
Pauza
UKS SMS Łódź.
7:3
Orzeł Łódź
Zawisza Rzgów
0:10
Kolejarz Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Łódź
3:0
Włókniarz Pabianice
Metalowiec Łódź
2:5
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
Pauza
ŁKS Łódź
10:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
KKS Koluszki
5:7
Zawisza Rzgów
Orzeł Łódź
4:10
Sport Perfect Łódź
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:4
Warta Sieradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
Pauza
KKS Koluszki
0:0
Włókniarz Pabianice
Kolejarz Łódź
5:2
Warta Sieradz
Metalowiec Łódź
1:7
Sport Perfect Łódź
Orzeł Łódź
2:8
Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:2
Zawisza Rzgów
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
0:10
UKS SMS Łódź.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pauza
ŁKS Łódź
11:3
Orzeł Łódź
Warta Sieradz
- : -
KKS Koluszki
Pogoń Zduńska Wola
5:0
Metalowiec Łódź
Włókniarz Pabianice
1:6
Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź.
6:1
Kolejarz Łódź
Sport Perfect Łódź
6:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
Pauza
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:4
Pogoń Zduńska Wola
Kolejarz Łódź
1:4
Sport Perfect Łódź
Metalowiec Łódź
0:17
ŁKS Łódź
KKS Koluszki
0:9
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
9:0
Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów
2:6
Warta Sieradz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
Pauza
ŁKS Łódź
11:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Zduńska Wola
6:1
Kolejarz Łódź
Orzeł Łódź
1:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Sport Perfect Łódź
11:1
KKS Koluszki
Warta Sieradz
4:2
Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź.
8:2
Zawisza Rzgów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
KKS Koluszki
1:7
Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Pabianice
2:12
UKS SMS Łódź.
Metalowiec Łódź
2:4
Orzeł Łódź
Zawisza Rzgów
2:5
Sport Perfect Łódź
Kolejarz Łódź
1:4
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:5
Warta Sieradz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Łódź
Pauza
Pogoń Zduńska Wola
11:1
Zawisza Rzgów
ŁKS Łódź
21:1
KKS Koluszki
Metalowiec Łódź
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Łódź
5:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Sport Perfect Łódź
7:3
Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź.
6:5
Warta Sieradz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
Pauza
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
11:1
Metalowiec Łódź
Kolejarz Łódź
2:7
Orzeł Łódź
Warta Sieradz
6:4
Sport Perfect Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:7
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Pabianice
0:4
Pogoń Zduńska Wola
Zawisza Rzgów
1:5
ŁKS Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
Pauza
ŁKS Łódź
16:1
Włókniarz Pabianice
Metalowiec Łódź
0:6
Kolejarz Łódź
Orzeł Łódź
12:3
KKS Koluszki
Sport Perfect Łódź
3:3
UKS SMS Łódź.
Pogoń Zduńska Wola
3:1
Warta Sieradz
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
6:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Pabianice
Pauza
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:5
Sport Perfect Łódź
Zawisza Rzgów
3:7
Orzeł Łódź
KKS Koluszki
1:7
Metalowiec Łódź
UKS SMS Łódź.
6:2
Pogoń Zduńska Wola
Kolejarz Łódź
4:3
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz
2:12
ŁKS Łódź
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
Pauza
ŁKS Łódź
4:0
UKS SMS Łódź.
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
12:2
KKS Koluszki
Kolejarz Łódź
0:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Metalowiec Łódź
2:8
Zawisza Rzgów
Pogoń Zduńska Wola
5:1
Sport Perfect Łódź
Orzeł Łódź
7:2
Włókniarz Pabianice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koluszki
1:14
Kolejarz Łódź
Włókniarz Pabianice
3:3
Metalowiec Łódź
Zawisza Rzgów
3:8
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz
0:4
Orzeł Łódź
Sport Perfect Łódź
1:4
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:3
Pogoń Zduńska Wola
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
Pauza
ŁKS Łódź
10:1
Pogoń Zduńska Wola
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
15:2
Włókniarz Pabianice
Kolejarz Łódź
7:1
Zawisza Rzgów
Metalowiec Łódź
0:6
Warta Sieradz
Orzeł Łódź
5:11
UKS SMS Łódź.
KKS Koluszki
0:6
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Zduńska Wola
Pauza
Zawisza Rzgów
3:1
KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice
1:11
Kolejarz Łódź
Warta Sieradz
7:4
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:6
ŁKS Łódź
Sport Perfect Łódź
8:1
Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź.
12:1
Metalowiec Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości