Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Znicz Pruszków
Znicz Pruszków 5 15 21 - 6 5 0 0
2
Juventus
Juventus 5 10 11 - 7 3 1 1
3
ATP Warszawa
ATP Warszawa 4 7 12 - 12 2 1 1
4
Escola Varsovia
Escola Varsovia 3 3 5 - 5 1 0 2 1 3 4 - 0
5
TMF Tomaszów Mazowiecki
TMF Tomaszów Mazowiecki 5 3 11 - 23 1 0 4 1 0 0 - 4
6
KS Łomianki
KS Łomianki 4 0 5 - 12 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:4
Znicz Pruszków
ATP Warszawa
4:4
Juventus
TMF Tomaszów Mazowiecki
0:4
Escola Varsovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
Juventus
KS Łomianki
1:2
ATP Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:4
Escola Varsovia
Juventus
4:1
TMF Tomaszów Mazowiecki
Znicz Pruszków
5:0
ATP Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus
1:0
Escola Varsovia
KS Łomianki
3:4
TMF Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
4:1
Escola Varsovia
ATP Warszawa
6:2
TMF Tomaszów Mazowiecki
KS Łomianki
0:2
Juventus
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
6:4
TMF Tomaszów Mazowiecki
ATP Warszawa
- : -
Escola Varsovia
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Wilanowskie Wilki
UKS Wilanowskie Wilki 5 15 25 - 4 5 0 0
2
Boruta Zgierz
Boruta Zgierz 5 12 17 - 8 4 0 1
3
Znicz Pruszków
Znicz II Pruszków 5 9 16 - 8 3 0 2
4
MKS Polonia Warszawa 2010
MKS II Polonia Warszawa 2010 5 6 13 - 9 2 0 3
5
Futball Academy Lipsko
Futball Academy Lipsko 5 3 5 - 28 1 0 4
6
UKS Irzyk
UKS II Irzyk 5 0 3 - 22 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Irzyk
0:7
UKS Wilanowskie Wilki
MKS II Polonia Warszawa 2010
1:2
Boruta Zgierz
Futball Academy Lipsko
0:7
Znicz II Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Wilanowskie Wilki
4:3
Boruta Zgierz
UKS II Irzyk
0:3
MKS II Polonia Warszawa 2010
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:4
Escola Varsovia
Boruta Zgierz
6:1
Futball Academy Lipsko
UKS II Irzyk
2:5
Znicz II Pruszków
UKS Wilanowskie Wilki
3:1
MKS II Polonia Warszawa 2010
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:1
Znicz II Pruszków
UKS II Irzyk
0:3
Futball Academy Lipsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Wilanowskie Wilki
2:0
Znicz II Pruszków
MKS II Polonia Warszawa 2010
6:1
Futball Academy Lipsko
UKS II Irzyk
1:4
Boruta Zgierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Wilanowskie Wilki
9:0
Futball Academy Lipsko
MKS II Polonia Warszawa 2010
2:3
Znicz II Pruszków

Faza Pucharowa

Mecz o 11 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
9:1
UKS II Irzyk
Mecz o 9 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
TMF Tomaszów Mazowiecki
6:2
Futball Academy Lipsko
Mecz o 7 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Polonia Warszawa 2010
0:5
Escola Varsovia
Mecz o 5 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
2:1
ATP Warszawa
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:1
Boruta Zgierz
UKS Wilanowskie Wilki
2:4
Juventus
Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Wilanowskie Wilki
7:4
Boruta Zgierz
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
7:0
Juventus
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości