Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
4:6
LUKS Wilk Rzeczyca
UKS Junior Rokiciny
4:3
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
MGKS Drzewica
6:10
Pilica Tomaszów Mazowiecki
KKS Kaja Opoczno
1:1
MUKS Stal Niewiadów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:20
Ceramika II Opoczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
13:0
LKS Lubochnia
MUKS Stal Niewiadów
5:2
UKS Junior Rokiciny
Ceramika II Opoczno
6:3
Pilica Tomaszów Mazowiecki
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
4:8
KKS Kaja Opoczno
LUKS Wilk Rzeczyca
5:10
MGKS Drzewica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
0:11
MUKS Stal Niewiadów
UKS Junior Rokiciny
8:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pilica Tomaszów Mazowiecki
14:3
LUKS Wilk Rzeczyca
MGKS Drzewica
5:9
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
KKS Kaja Opoczno
1:6
Ceramika II Opoczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Stal Niewiadów
8:3
MGKS Drzewica
Ceramika II Opoczno
23:3
LUKS Wilk Rzeczyca
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
4:8
Pilica Tomaszów Mazowiecki
KKS Kaja Opoczno
4:5
UKS Junior Rokiciny
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:8
LKS Lubochnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Wilk Rzeczyca
4:13
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
MGKS Drzewica
8:0
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia
1:5
KKS Kaja Opoczno
Pilica Tomaszów Mazowiecki
9:3
MUKS Stal Niewiadów
UKS Junior Rokiciny
2:5
Ceramika II Opoczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Stal Niewiadów
15:1
LUKS Wilk Rzeczyca
UKS Junior Rokiciny
13:1
LKS Lubochnia
Ceramika II Opoczno
5:2
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:13
Pilica Tomaszów Mazowiecki
KKS Kaja Opoczno
3:2
MGKS Drzewica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
0:17
Ceramika II Opoczno
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
4:5
MUKS Stal Niewiadów
MGKS Drzewica
0:7
UKS Junior Rokiciny
LUKS Wilk Rzeczyca
8:7
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pilica Tomaszów Mazowiecki
8:1
KKS Kaja Opoczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
2:7
MGKS Drzewica
UKS Junior Rokiciny
0:2
Pilica Tomaszów Mazowiecki
Ceramika II Opoczno
9:2
MUKS Stal Niewiadów
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
6:6
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
KKS Kaja Opoczno
3:4
LUKS Wilk Rzeczyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
5:0
KKS Kaja Opoczno
MUKS Stal Niewiadów
18:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LUKS Wilk Rzeczyca
3:6
UKS Junior Rokiciny
Pilica Tomaszów Mazowiecki
15:0
LKS Lubochnia
MGKS Drzewica
0:6
Ceramika II Opoczno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Wilk Rzeczyca
3:2
LKS Lubochnia
Pilica Tomaszów Mazowiecki
15:2
MGKS Drzewica
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
4:7
UKS Junior Rokiciny
MUKS Stal Niewiadów
9:0
KKS Kaja Opoczno
Ceramika II Opoczno
12:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
0:12
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
Pilica Tomaszów Mazowiecki
0:3
Ceramika II Opoczno
MGKS Drzewica
8:1
LUKS Wilk Rzeczyca
KKS Kaja Opoczno
5:3
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
UKS Junior Rokiciny
1:4
MUKS Stal Niewiadów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Wilk Rzeczyca
2:9
Pilica Tomaszów Mazowiecki
MUKS Stal Niewiadów
13:4
LKS Lubochnia
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
12:1
UKS Junior Rokiciny
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
7:1
MGKS Drzewica
Ceramika II Opoczno
7:2
KKS Kaja Opoczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
9:2
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pilica Tomaszów Mazowiecki
7:2
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
UKS Junior Rokiciny
4:5
KKS Kaja Opoczno
MGKS Drzewica
5:8
MUKS Stal Niewiadów
LUKS Wilk Rzeczyca
2:12
Ceramika II Opoczno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Stal Niewiadów
- : -
Pilica Tomaszów Mazowiecki
Ceramika II Opoczno
- : -
UKS Junior Rokiciny
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
- : -
LUKS Wilk Rzeczyca
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
- : -
MGKS Drzewica
KKS Kaja Opoczno
- : -
LKS Lubochnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
- : -
Ceramika II Opoczno
LUKS Wilk Rzeczyca
- : -
MUKS Stal Niewiadów
Pilica Tomaszów Mazowiecki
- : -
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia
- : -
UKS Junior Rokiciny
MGKS Drzewica
- : -
KKS Kaja Opoczno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Stal Niewiadów
- : -
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
UKS Junior Rokiciny
- : -
MGKS Drzewica
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
- : -
LUKS Wilk Rzeczyca
Ceramika II Opoczno
- : -
LKS Lubochnia
KKS Kaja Opoczno
- : -
Pilica Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
- : -
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
LUKS Wilk Rzeczyca
- : -
KKS Kaja Opoczno
MUKS Stal Niewiadów
- : -
Ceramika II Opoczno
Pilica Tomaszów Mazowiecki
- : -
UKS Junior Rokiciny
MGKS Drzewica
- : -
LKS Lubochnia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
- : -
Pilica Tomaszów Mazowiecki
UKS Junior Rokiciny
- : -
LUKS Wilk Rzeczyca
Ceramika II Opoczno
- : -
MGKS Drzewica
KP II RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
- : -
MUKS Stal Niewiadów
KKS Kaja Opoczno
- : -
UKS II Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości