Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:2
Stal Niewiadów
GUKS Gorzkowice
2:1
UKS SMS Łódź.
Skalnik Sulejów
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pelikan Łowicz
4:3
UKS AP Piotrków Trybunalski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:2
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
3:0
GUKS Gorzkowice
UKS AP Piotrków Trybunalski
3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Niewiadów
1:1
Skalnik Sulejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
Pelikan Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:1
Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów
0:1
UKS SMS Łódź.
GUKS Gorzkowice
0:1
UKS AP Piotrków Trybunalski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
4:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pelikan Łowicz
1:2
Skalnik Sulejów
GUKS Gorzkowice
3:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS AP Piotrków Trybunalski
2:3
Stal Niewiadów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:4
UKS AP Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
Pelikan Łowicz
Skalnik Sulejów
1:1
GUKS Gorzkowice
Stal Niewiadów
3:0
UKS SMS Łódź.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
0:2
Stal Niewiadów
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:3
Skalnik Sulejów
GUKS Gorzkowice
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS AP Piotrków Trybunalski
0:1
UKS SMS Łódź.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
2:2
Pelikan Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra
8:2
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Skalnik Sulejów
2:3
UKS AP Piotrków Trybunalski
Stal Niewiadów
2:0
GUKS Gorzkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
4:0
GUKS Gorzkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:3
Skalnik Sulejów
UKS AP Piotrków Trybunalski
1:7
Pelikan Łowicz
Stal Niewiadów
4:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:1
UKS AP Piotrków Trybunalski
GUKS Gorzkowice
3:0
Pelikan Łowicz
Skalnik Sulejów
0:3
Stal Niewiadów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
10:0
Skalnik Sulejów
Pelikan Łowicz
4:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS AP Piotrków Trybunalski
2:1
GUKS Gorzkowice
Stal Niewiadów
0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
GUKS Gorzkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
UKS SMS Łódź.
Skalnik Sulejów
0:2
Pelikan Łowicz
Stal Niewiadów
5:1
UKS AP Piotrków Trybunalski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:0
Stal Niewiadów
Pelikan Łowicz
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
GUKS Gorzkowice
1:5
Skalnik Sulejów
UKS AP Piotrków Trybunalski
8:0
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:0
UKS AP Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
GUKS Gorzkowice
Skalnik Sulejów
3:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Stal Niewiadów
2:3
Pelikan Łowicz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
1:1
UKS SMS Łódź.
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
GUKS Gorzkowice
- : -
Stal Niewiadów
UKS AP Piotrków Trybunalski
3:1
Skalnik Sulejów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości