Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Uniejów
7:2
KS Kutno
UKS III SMS Łódź.
3:1
UKS Bzura Ozorków
Victoria Rąbień
0:7
Górnik Łęczyca
Boruta II Zgierz
0:5
Salos/Róża Kutno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bzura Ozorków
5:3
KS Kutno
UKS III SMS Łódź.
4:0
Victoria Rąbień
Salos/Róża Kutno
7:2
Termy Uniejów
Górnik Łęczyca
8:0
Boruta II Zgierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
1:2
UKS Bzura Ozorków
KS Kutno
0:4
Salos/Róża Kutno
Boruta II Zgierz
0:5
UKS III SMS Łódź.
Termy Uniejów
0:3
Górnik Łęczyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
3:0
KS Kutno
Victoria Rąbień
5:0
Boruta II Zgierz
UKS Bzura Ozorków
1:4
Salos/Róża Kutno
UKS III SMS Łódź.
1:4
Termy Uniejów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
1:0
Górnik Łęczyca
Boruta II Zgierz
0:5
UKS Bzura Ozorków
Termy Uniejów
0:1
Victoria Rąbień
KS Kutno
2:4
UKS III SMS Łódź.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
0:2
Termy Uniejów
Victoria Rąbień
1:1
KS Kutno
UKS Bzura Ozorków
3:0
Górnik Łęczyca
UKS III SMS Łódź.
2:1
Salos/Róża Kutno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos/Róża Kutno
2:0
Victoria Rąbień
KS Kutno
2:1
Boruta II Zgierz
Górnik Łęczyca
3:2
UKS III SMS Łódź.
Termy Uniejów
0:3
UKS Bzura Ozorków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bzura Ozorków
1:2
UKS III SMS Łódź.
Salos/Róża Kutno
7:1
Boruta II Zgierz
KS Kutno
0:2
Termy Uniejów
Górnik Łęczyca
6:0
Victoria Rąbień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rąbień
- : -
UKS III SMS Łódź.
Termy Uniejów
1:3
Salos/Róża Kutno
KS Kutno
1:4
UKS Bzura Ozorków
Boruta II Zgierz
0:2
Górnik Łęczyca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS III SMS Łódź.
1:1
Boruta II Zgierz
Salos/Róża Kutno
7:1
KS Kutno
Górnik Łęczyca
7:1
Termy Uniejów
UKS Bzura Ozorków
- : -
Victoria Rąbień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kutno
0:8
Górnik Łęczyca
Boruta II Zgierz
0:1
Victoria Rąbień
Termy Uniejów
1:7
UKS III SMS Łódź.
Salos/Róża Kutno
2:0
UKS Bzura Ozorków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
10:0
Salos/Róża Kutno
Victoria Rąbień
3:0
Termy Uniejów
UKS Bzura Ozorków
1:0
Boruta II Zgierz
UKS III SMS Łódź.
3:1
KS Kutno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczyca
7:1
UKS Bzura Ozorków
Termy Uniejów
2:0
Boruta II Zgierz
Salos/Róża Kutno
1:5
UKS III SMS Łódź.
KS Kutno
2:0
Victoria Rąbień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
1:1
KS Kutno
Victoria Rąbień
1:5
Salos/Róża Kutno
UKS Bzura Ozorków
4:0
Termy Uniejów
UKS III SMS Łódź.
2:4
Górnik Łęczyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości