Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
1:1
GKS Bełchatów
ŁKS Łódź
2:0
AKS SMS Łódź
Ceramika Opoczno
3:2
Pelikan Łowicz
UKS SMS Łódź.
2:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
2:1
ŁKS Łódź
GKS Bełchatów
3:1
Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:3
AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź.
4:1
Warta Sieradz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:2
GKS Bełchatów
Warta Sieradz
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
AKS SMS Łódź
3:1
Pelikan Łowicz
Ceramika Opoczno
2:3
UKS SMS Łódź.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
2:3
Ceramika Opoczno
UKS SMS Łódź.
1:2
ŁKS Łódź
GKS Bełchatów
3:0
AKS SMS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:0
Pelikan Łowicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:1
Warta Sieradz
Pelikan Łowicz
2:4
GKS Bełchatów
AKS SMS Łódź
2:0
UKS SMS Łódź.
Ceramika Opoczno
5:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
2:2
AKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź.
4:0
Pelikan Łowicz
Ceramika Opoczno
2:2
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:4
GKS Bełchatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Pelikan Łowicz
3:0
Warta Sieradz
GKS Bełchatów
2:3
UKS SMS Łódź.
AKS SMS Łódź
1:2
Ceramika Opoczno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
4:0
Warta Sieradz
AKS SMS Łódź
6:1
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:2
UKS SMS Łódź.
Pelikan Łowicz
0:0
Ceramika Opoczno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:3
Pelikan Łowicz
Warta Sieradz
0:6
UKS SMS Łódź.
AKS SMS Łódź
6:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno
1:1
GKS Bełchatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
3:1
ŁKS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:6
Warta Sieradz
UKS SMS Łódź.
0:0
Ceramika Opoczno
Pelikan Łowicz
1:5
AKS SMS Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
4:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS Łódź
1:1
UKS SMS Łódź.
Ceramika Opoczno
0:0
Warta Sieradz
AKS SMS Łódź
0:3
GKS Bełchatów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
0:0
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
5:0
AKS SMS Łódź
GKS Bełchatów
5:0
Pelikan Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:4
Ceramika Opoczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:0
Ceramika Opoczno
Pelikan Łowicz
0:2
UKS SMS Łódź.
GKS Bełchatów
6:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
AKS SMS Łódź
3:1
Warta Sieradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
5:1
GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno
2:2
AKS SMS Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
3:0
Pelikan Łowicz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości