Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS IV SMS Łódź.
8:3
LKS II Jutrzenka Bychlew
Włókniarz Konstantynów Łódzki
8:6
KAS II Konstantynów Łódzki
ŁKP Kolejarz Łódź
1:15
Boruta II Zgierz
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
4:13
PTC Pabianice
Sparta Łódź
4:2
Metalowiec Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
17:0
ŁKP Kolejarz Łódź
Boruta II Zgierz
2:3
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów Łódzki
6:7
UKS IV SMS Łódź.
KAS II Konstantynów Łódzki
6:13
PTC Pabianice
LKS II Jutrzenka Bychlew
4:3
Sparta Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS IV SMS Łódź.
12:1
KAS II Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice
4:2
Boruta II Zgierz
ŁKP Kolejarz Łódź
1:9
LKS II Jutrzenka Bychlew
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
2:8
Metalowiec Łódź
Sparta Łódź
4:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
1:4
PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki
13:0
ŁKP Kolejarz Łódź
KAS II Konstantynów Łódzki
2:5
Boruta II Zgierz
LKS II Jutrzenka Bychlew
7:2
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS IV SMS Łódź.
9:6
Sparta Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta II Zgierz
0:8
Metalowiec Łódź
UKS IV SMS Łódź.
12:0
ŁKP Kolejarz Łódź
LKS II Jutrzenka Bychlew
9:3
PTC Pabianice
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
4:8
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sparta Łódź
9:2
KAS II Konstantynów Łódzki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS IV SMS Łódź.
16:4
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów Łódzki
4:6
PTC Pabianice
KAS II Konstantynów Łódzki
5:7
Metalowiec Łódź
LKS II Jutrzenka Bychlew
8:1
Boruta II Zgierz
Sparta Łódź
16:0
ŁKP Kolejarz Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
4:8
LKS II Jutrzenka Bychlew
Boruta II Zgierz
7:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice
4:2
UKS IV SMS Łódź.
ŁKP Kolejarz Łódź
3:3
KAS II Konstantynów Łódzki
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
3:5
Sparta Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS IV SMS Łódź.
8:2
Boruta II Zgierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki
7:7
Metalowiec Łódź
KAS II Konstantynów Łódzki
3:5
LKS II Jutrzenka Bychlew
ŁKP Kolejarz Łódź
2:7
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
Sparta Łódź
4:3
PTC Pabianice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
1:3
UKS IV SMS Łódź.
PTC Pabianice
7:0
ŁKP Kolejarz Łódź
LKS II Jutrzenka Bychlew
3:4
Włókniarz Konstantynów Łódzki
SAP II Andrespolia Wiśniowa Góra
2:5
KAS II Konstantynów Łódzki
Boruta II Zgierz
3:7
Sparta Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości