Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
7:0
Metalowiec Łódź
LKS Świnice Warckie
1:14
LKS Jutrzenka Bychlew
Zawisza Rzgów
6:1
Kolejarz Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
1:0
ŁAF II Łódź
ŁKS II Łódź
1:1
Termy Ner Poddębice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
12:0
LKS Świnice Warckie
LKS Jutrzenka Bychlew
3:1
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
ŁAF II Łódź
0:7
UKS SMS Łódź.
Metalowiec Łódź
1:1
ŁKS II Łódź
Kolejarz Łódź
1:2
Termy Ner Poddębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
1:17
Kolejarz Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
1:4
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
3:0*
ŁAF II Łódź
Termy Ner Poddębice
0:5
Metalowiec Łódź
UKS SMS Łódź.
6:1
LKS Jutrzenka Bychlew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
1:6
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
LKS Jutrzenka Bychlew
2:1
ŁKS II Łódź
Zawisza Rzgów
0:2
UKS SMS Łódź.
Kolejarz Łódź
1:2
Metalowiec Łódź
ŁAF II Łódź
1:4
Termy Ner Poddębice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Ner Poddębice
2:4
LKS Jutrzenka Bychlew
Metalowiec Łódź
3:1
ŁAF II Łódź
ŁKS II Łódź
2:1
Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź.
27:0
LKS Świnice Warckie
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
2:1
Kolejarz Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
1:7
ŁKS II Łódź
LKS Jutrzenka Bychlew
0:0
Metalowiec Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
0:1
UKS SMS Łódź.
Kolejarz Łódź
1:3
ŁAF II Łódź
Zawisza Rzgów
0:1
Termy Ner Poddębice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
8:0
Kolejarz Łódź
Termy Ner Poddębice
3:2
LKS Świnice Warckie
ŁAF II Łódź
3:2
LKS Jutrzenka Bychlew
Metalowiec Łódź
5:0
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
3:0
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:5
ŁAF II Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
0:0
Termy Ner Poddębice
Kolejarz Łódź
- : -
LKS Jutrzenka Bychlew
UKS SMS Łódź.
2:0
ŁKS II Łódź
LKS Świnice Warckie
- : -
Metalowiec Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
2:0
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
ŁAF II Łódź
5:1
LKS Świnice Warckie
Termy Ner Poddębice
0:3
UKS SMS Łódź.
LKS Jutrzenka Bychlew
1:4
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
5:0
Kolejarz Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
0:3
UKS SMS Łódź.
ŁAF II Łódź
5:1
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
Kolejarz Łódź
0:3
Zawisza Rzgów
LKS Jutrzenka Bychlew
3:2
LKS Świnice Warckie
Termy Ner Poddębice
0:1
ŁKS II Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Świnice Warckie
- : -
Zawisza Rzgów
Termy Ner Poddębice
- : -
Kolejarz Łódź
UKS SMS Łódź.
- : -
ŁAF II Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
- : -
LKS Jutrzenka Bychlew
ŁKS II Łódź
- : -
Metalowiec Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF II Łódź
- : -
ŁKS II Łódź
Metalowiec Łódź
- : -
Termy Ner Poddębice
Kolejarz Łódź
- : -
LKS Świnice Warckie
LKS Jutrzenka Bychlew
- : -
UKS SMS Łódź.
Zawisza Rzgów
- : -
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
- : -
Kolejarz Łódź
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
- : -
LKS Świnice Warckie
UKS SMS Łódź.
- : -
Zawisza Rzgów
Termy Ner Poddębice
- : -
ŁAF II Łódź
ŁKS II Łódź
- : -
LKS Jutrzenka Bychlew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF II Łódź
- : -
Metalowiec Łódź
LKS Świnice Warckie
- : -
UKS SMS Łódź.
LKS Jutrzenka Bychlew
- : -
Termy Ner Poddębice
Kolejarz Łódź
- : -
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
Zawisza Rzgów
- : -
ŁKS II Łódź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Termy Ner Poddębice
- : -
Zawisza Rzgów
ŁKS II Łódź
- : -
LKS Świnice Warckie
Metalowiec Łódź
- : -
LKS Jutrzenka Bychlew
UKS SMS Łódź.
- : -
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
ŁAF II Łódź
- : -
Kolejarz Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
- : -
ŁKS II Łódź
LKS Świnice Warckie
- : -
Termy Ner Poddębice
Kolejarz Łódź
- : -
UKS SMS Łódź.
LKS Jutrzenka Bychlew
- : -
ŁAF II Łódź
Zawisza Rzgów
- : -
Metalowiec Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łódź
- : -
LKS Świnice Warckie
LKS Jutrzenka Bychlew
- : -
Kolejarz Łódź
ŁKS II Łódź
- : -
UKS SMS Łódź.
Termy Ner Poddębice
- : -
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
ŁAF II Łódź
- : -
Zawisza Rzgów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
- : -
Metalowiec Łódź
LKS Świnice Warckie
- : -
ŁAF II Łódź
Kolejarz Łódź
- : -
ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź.
- : -
Termy Ner Poddębice
Zawisza Rzgów
- : -
LKS Jutrzenka Bychlew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości