Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
6:1
Victoria III Rąbień
Włókniarz Zgierz
10:2
GLKS III Dłutów
UKS SMS Łódź.
2:9
WNS II Łódź
Zjednoczeni III Stryków
3:5
Włókniarz II Pabianice
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
4:1
Jutrzenka II Bychlew
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
3:3
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WNS II Łódź
2:5
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria III Rąbień
7:4
Jutrzenka II Bychlew
Włókniarz Zgierz
2:7
UKS SMS Łódź.
GLKS III Dłutów
2:7
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Boruta Zgierz
5:2
Zjednoczeni III Stryków
Włókniarz II Pabianice
2:10
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:3
Włókniarz II Pabianice
Włókniarz Zgierz
0:16
WNS II Łódź
GLKS III Dłutów
3:14
Victoria III Rąbień
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
5:4
Boruta Zgierz
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
4:4
UKS SMS Łódź.
Zjednoczeni III Stryków
3:5
Jutrzenka II Bychlew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
5:5
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz
1:3
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Jutrzenka II Bychlew
1:3
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
WNS II Łódź
4:1
Włókniarz II Pabianice
Victoria III Rąbień
7:1
UKS SMS Łódź.
GLKS III Dłutów
3:10
Zjednoczeni III Stryków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Pabianice
1:5
Boruta Zgierz
Włókniarz Zgierz
1:12
Victoria III Rąbień
UKS SMS Łódź.
4:5
Zjednoczeni III Stryków
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
1:6
WNS II Łódź
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
4:2
GLKS III Dłutów
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:3
Jutrzenka II Bychlew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
1:9
Zjednoczeni III Stryków
Jutrzenka II Bychlew
5:1
Włókniarz II Pabianice
WNS II Łódź
2:1
Boruta Zgierz
GLKS III Dłutów
0:17
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria III Rąbień
4:4
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
2:6
UKS SMS Łódź.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
7:2
Jutrzenka II Bychlew
Włókniarz II Pabianice
5:5
GLKS III Dłutów
WNS II Łódź
1:1
Victoria III Rąbień
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
8:1
Włókniarz Zgierz
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
1:3
UKS SMS Łódź.
Zjednoczeni III Stryków
7:0
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Pabianice
6:4
UKS SMS Łódź.
Włókniarz Zgierz
1:6
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
WNS II Łódź
8:0
Jutrzenka II Bychlew
Zjednoczeni III Stryków
6:2
Victoria III Rąbień
GLKS III Dłutów
3:11
Boruta Zgierz
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
4:3
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
8:0
UKS SMS Łódź.
Włókniarz II Pabianice
5:0
Włókniarz Zgierz
Jutrzenka II Bychlew
4:0
GLKS III Dłutów
Zjednoczeni III Stryków
2:5
WNS II Łódź
Victoria III Rąbień
1:3
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4:3
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
- : -
Boruta Zgierz
Jutrzenka II Bychlew
- : -
UKS SMS Łódź.
WNS II Łódź
5:1
GLKS III Dłutów
Zjednoczeni III Stryków
8:4
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
6:2
Włókniarz II Pabianice
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Victoria III Rąbień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
5:0
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Jutrzenka II Bychlew
3:0
Włókniarz Zgierz
GLKS III Dłutów
5:7
UKS SMS Łódź.
Victoria III Rąbień
11:2
Włókniarz II Pabianice
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
2:4
WNS II Łódź
Zjednoczeni III Stryków
2:4
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Pabianice
7:4
Zjednoczeni III Stryków
Jutrzenka II Bychlew
3:1
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
WNS II Łódź
16:2
UKS SMS Łódź.
GLKS III Dłutów
4:1
Włókniarz Zgierz
Victoria III Rąbień
1:3
Boruta Zgierz
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3:4
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
11:3
Włókniarz Zgierz
Jutrzenka II Bychlew
1:3
Victoria III Rąbień
Zjednoczeni III Stryków
1:6
Boruta Zgierz
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
1:3
GLKS III Dłutów
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
6:0
Włókniarz II Pabianice
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:5
WNS II Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:2
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Włókniarz II Pabianice
2:9
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź.
7:7
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Jutrzenka II Bychlew
2:13
Zjednoczeni III Stryków
WNS II Łódź
18:1
Włókniarz Zgierz
Victoria III Rąbień
3:0
GLKS III Dłutów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Pabianice
3:4
WNS II Łódź
UKS SMS Łódź.
5:2
Victoria III Rąbień
Zjednoczeni III Stryków
6:5
GLKS III Dłutów
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
9:0
Włókniarz Zgierz
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
6:2
Jutrzenka II Bychlew
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4:2
Boruta Zgierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
4:0
Włókniarz II Pabianice
Jutrzenka II Bychlew
3:6
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
WNS II Łódź
10:2
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
Zjednoczeni III Stryków
5:6
UKS SMS Łódź.
GLKS III Dłutów
1:8
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Victoria III Rąbień
8:0
Włókniarz Zgierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:5
WNS II Łódź
Włókniarz II Pabianice
3:1
Jutrzenka II Bychlew
UKS SMS Łódź.
4:8
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
0:4
Victoria III Rąbień
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
5:2
GLKS III Dłutów
Zjednoczeni III Stryków
8:2
Włókniarz Zgierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
- : -
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
UKS SMS Łódź.
5:11
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Jutrzenka II Bychlew
1:5
Boruta Zgierz
GLKS III Dłutów
4:9
Włókniarz II Pabianice
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
2:4
Zjednoczeni III Stryków
Victoria III Rąbień
3:11
WNS II Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
11:0
GLKS III Dłutów
UKS SMS Łódź.
3:4
Włókniarz II Pabianice
Jutrzenka II Bychlew
1:5
WNS II Łódź
Victoria III Rąbień
5:3
Zjednoczeni III Stryków
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
7:1
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
7:3
Włókniarz Zgierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zgierz
4:5
Włókniarz II Pabianice
UKS SMS Łódź.
5:2
Boruta Zgierz
WNS II Łódź
7:4
Zjednoczeni III Stryków
GLKS III Dłutów
2:0
Jutrzenka II Bychlew
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
5:5
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
6:1
Victoria III Rąbień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
7:1
Włókniarz Zgierz
Włókniarz II Pabianice
6:5
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź.
2:8
Jutrzenka II Bychlew
GLKS III Dłutów
3:14
WNS II Łódź
Victoria III Rąbień
6:4
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
9:2
Zjednoczeni III Stryków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
9:4
Zjednoczeni III Stryków
Włókniarz II Pabianice
2:4
Victoria III Rąbień
Włókniarz Zgierz
2:2
Jutrzenka II Bychlew
UKS SMS Łódź.
5:6
GLKS III Dłutów
WNS II Łódź
4:2
UKS III FOOTBALL ŁÓDŹ RETKINIA
Włókniarz III Konstantynów Łódzki
1:5
Boruta Zgierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości