Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS SMS Łódź
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4:1
LKS Mierzyn
RTS Widzew Łódź
2:3
Ceramika Opoczno
UKS II SMS Łódź.
0:2
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Andrzejów
1:1
GKS II Bełchatów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS Widzew Łódź
Pauza
GKS II Bełchatów
1:1
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
LKS Mierzyn
0:3
UKS II SMS Łódź.
AKS SMS Łódź
4:2
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
Ceramika Opoczno
6:1
Polonia Andrzejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Andrzejów
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2:2
Ceramika Opoczno
UKS II SMS Łódź.
2:1
GKS II Bełchatów
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
3:0
LKS Mierzyn
RTS Widzew Łódź
5:1
AKS SMS Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
AKS SMS Łódź
3:0
LKS Mierzyn
Ceramika Opoczno
3:1
UKS II SMS Łódź.
GKS II Bełchatów
1:3
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
RTS Widzew Łódź
12:3
Polonia Andrzejów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
Pauza
LKS Mierzyn
1:6
GKS II Bełchatów
Polonia Andrzejów
0:4
AKS SMS Łódź
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
0:2
Ceramika Opoczno
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
0:7
RTS Widzew Łódź
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Polonia Andrzejów
- : -
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
AKS SMS Łódź
- : -
GKS II Bełchatów
RTS Widzew Łódź
- : -
UKS II SMS Łódź.
Ceramika Opoczno
- : -
LKS Mierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mierzyn
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
- : -
AKS SMS Łódź
GKS II Bełchatów
- : -
Ceramika Opoczno
UKS II SMS Łódź.
- : -
Polonia Andrzejów
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
- : -
RTS Widzew Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Bełchatów
Pauza
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
- : -
UKS II SMS Łódź.
Polonia Andrzejów
- : -
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
AKS SMS Łódź
- : -
Ceramika Opoczno
RTS Widzew Łódź
- : -
LKS Mierzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
Pauza
GKS II Bełchatów
- : -
RTS Widzew Łódź
LKS Mierzyn
- : -
Polonia Andrzejów
Akademia Piłkarska UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
- : -
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
UKS II SMS Łódź.
- : -
AKS SMS Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości