Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
4:2
Sport Perfect Łódź
Widok Skierniewice
2:10
Andrespolia Wiśniowa Góra
APN Piotrków Trybunalski
7:1
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
1:4
Jutrzenka Bychlew
Widzew Łódź
0:3
Stal Głowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
11:2
Stal Głowno
ŁAF Łódź
3:1
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
4:3
Widzew Łódź
Jutrzenka Bychlew
3:1
APN Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:1
Warta Sieradz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Skierniewice
6:6
Sport Perfect Łódź
Warta Sieradz
6:3
ŁAF Łódź
Stal Głowno
7:3
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
6:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
2:4
Jutrzenka Bychlew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
3:4
ŁKS Łódź
ŁAF Łódź
5:2
UKS SMS Łódź.
Jutrzenka Bychlew
1:2
Stal Głowno
Widok Skierniewice
4:2
Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra
- : -
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Piotrków Trybunalski
2:3
ŁAF Łódź
Warta Sieradz
6:3
Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź.
2:4
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
0:5
Jutrzenka Bychlew
Widzew Łódź
3:5
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
7:0
Widzew Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
14:0
Stal Głowno
Sport Perfect Łódź
2:1
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
2:9
APN Piotrków Trybunalski
Warta Sieradz
3:2
UKS SMS Łódź.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Piotrków Trybunalski
7:1
Warta Sieradz
Stal Głowno
3:7
ŁAF Łódź
ŁKS Łódź
4:11
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
2:4
Sport Perfect Łódź
Widzew Łódź
1:6
Widok Skierniewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
7:2
ŁKS Łódź
APN Piotrków Trybunalski
3:1
UKS SMS Łódź.
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:3
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
5:1
Stal Głowno
Warta Sieradz
5:1
Widzew Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁAF Łódź
3:2
Jutrzenka Bychlew
APN Piotrków Trybunalski
3:7
Sport Perfect Łódź
Widzew Łódź
2:3
UKS SMS Łódź.
Stal Głowno
1:3
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
2:2
Widok Skierniewice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
2:2
Stal Głowno
Sport Perfect Łódź
0:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
APN Piotrków Trybunalski
2:3
Widzew Łódź
Warta Sieradz
7:3
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
3:3
Jutrzenka Bychlew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:4
ŁAF Łódź
ŁKS Łódź
6:9
UKS SMS Łódź.
Jutrzenka Bychlew
0:2
Warta Sieradz
Widzew Łódź
4:2
Sport Perfect Łódź
Stal Głowno
2:7
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:2
Widok Skierniewice
Sport Perfect Łódź
4:5
ŁAF Łódź
ŁKS Łódź
3:4
APN Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Bychlew
2:4
UKS SMS Łódź.
Stal Głowno
3:1
Widzew Łódź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Piotrków Trybunalski
6:6
Jutrzenka Bychlew
Widok Skierniewice
2:7
ŁAF Łódź
Warta Sieradz
2:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew Łódź
1:7
ŁKS Łódź
Stal Głowno
2:6
Sport Perfect Łódź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:6
UKS SMS Łódź.
Sport Perfect Łódź
1:4
Widok Skierniewice
ŁAF Łódź
7:2
Warta Sieradz
Jutrzenka Bychlew
2:5
Widzew Łódź
ŁKS Łódź
9:2
Stal Głowno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
3:12
ŁAF Łódź
Stal Głowno
2:6
Jutrzenka Bychlew
APN Piotrków Trybunalski
0:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz
4:4
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
6:8
Sport Perfect Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:2
Widzew Łódź
Sport Perfect Łódź
10:4
Warta Sieradz
ŁAF Łódź
0:2
APN Piotrków Trybunalski
Widok Skierniewice
3:1
UKS SMS Łódź.
Jutrzenka Bychlew
0:3
ŁKS Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
1:1
ŁAF Łódź
Stal Głowno
2:12
Andrespolia Wiśniowa Góra
APN Piotrków Trybunalski
11:7
Widok Skierniewice
Jutrzenka Bychlew
2:6
Sport Perfect Łódź
UKS SMS Łódź.
4:2
Warta Sieradz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
9:5
UKS SMS Łódź.
ŁAF Łódź
7:1
Stal Głowno
Widok Skierniewice
8:3
Widzew Łódź
Warta Sieradz
7:4
APN Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:3
ŁKS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
4:5
ŁAF Łódź
Widzew Łódź
8:4
Warta Sieradz
Jutrzenka Bychlew
1:9
Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno
3:10
Widok Skierniewice
UKS SMS Łódź.
9:4
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
4:5
APN Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Bychlew
1:12
ŁAF Łódź
Widok Skierniewice
8:4
ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź.
7:1
Widzew Łódź
Warta Sieradz
11:0
Stal Głowno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
7:0
Sport Perfect Łódź
Widzew Łódź
4:6
APN Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Bychlew
5:9
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
3:5
Warta Sieradz
Stal Głowno
0:9
UKS SMS Łódź.
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Perfect Łódź
3:6
Widzew Łódź
ŁAF Łódź
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
APN Piotrków Trybunalski
13:3
Stal Głowno
UKS SMS Łódź.
7:3
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
8:3
Jutrzenka Bychlew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości