Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
0:2
GKS Bełchatów
Widok Skierniewice
1:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź.
2:0
GKS Ksawerów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bełchatów
1:8
UKS SMS Łódź.
Widok Skierniewice
3:6
Warta Sieradz
GKS Ksawerów
5:0
ŁKS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
5:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
UKS SMS Łódź.
3:0
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
1:2
GKS Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
GKS Ksawerów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Widok Skierniewice
1:4
ŁKS Łódź
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
0:8
GKS Ksawerów
Warta Sieradz
1:6
UKS SMS Łódź.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
5:0
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
GKS Ksawerów
1:1
GKS Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:3
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
0:2
Warta Sieradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
5:0
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
2:4
Andrespolia Wiśniowa Góra
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:0
GKS Bełchatów
Widok Skierniewice
0:2
GKS Ksawerów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
3:0
Warta Sieradz
GKS Bełchatów
5:1
Widok Skierniewice
ŁKS Łódź
0:1
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
UKS SMS Łódź.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
0:2
UKS SMS Łódź.
GKS Bełchatów
2:2
Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:4
ŁKS Łódź
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
3:2
Widok Skierniewice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
2:2
GKS Bełchatów
Warta Sieradz
2:0
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
5:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
0:1
GKS Ksawerów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ksawerów
1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS Bełchatów
1:3
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
1:7
UKS SMS Łódź.
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:3
Warta Sieradz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
7:2
Warta Sieradz
GKS Ksawerów
2:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
3:3
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:4
GKS Bełchatów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:0
GKS Ksawerów
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
1:2
UKS SMS Łódź.
Warta Sieradz
4:5
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
4:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:2
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
2:0
UKS SMS Łódź.
GKS Ksawerów
4:2
Widok Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
Warta Sieradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź.
7:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz
1:1
GKS Ksawerów
Mazovia 1 Tomaszów Mazowiecki
0:3
ŁKS Łódź
Widok Skierniewice
1:5
GKS Bełchatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości