Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:3
Legia Warszawa
UKS SMS Łódź.
1:0
Znicz Pruszków
MOSP Białystok
0:1
Warta Sieradz
Olimpia Elbląg
2:0
Jagiellonia Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
0:0
Stomil Olsztyn
Legia Warszawa
0:2
UKS SMS Łódź.
Jagiellonia Białystok
1:2
Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
1:0
MOSP Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:1
Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków
0:0
Legia Warszawa
UKS SMS Łódź.
1:0
Warta Sieradz
MOSP Białystok
2:1
Jagiellonia Białystok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
- : -
Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok
- : -
Legia Warszawa
Olimpia Elbląg
- : -
UKS SMS Łódź.
MOSP Białystok
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków
- : -
Olimpia Elbląg
Legia Warszawa
- : -
Warta Sieradz
UKS SMS Łódź.
- : -
MOSP Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
UKS SMS Łódź.
Jagiellonia Białystok
- : -
Warta Sieradz
Olimpia Elbląg
- : -
Legia Warszawa
MOSP Białystok
- : -
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
- : -
Stomil Olsztyn
Warta Sieradz
- : -
Olimpia Elbląg
Legia Warszawa
- : -
MOSP Białystok
UKS SMS Łódź.
- : -
Jagiellonia Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
- : -
UKS SMS Łódź.
Warta Sieradz
- : -
MOSP Białystok
Legia Warszawa
- : -
Stomil Olsztyn
Jagiellonia Białystok
- : -
Olimpia Elbląg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
Warta Sieradz
Znicz Pruszków
- : -
Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź.
- : -
Legia Warszawa
MOSP Białystok
- : -
Olimpia Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
- : -
UKS SMS Łódź.
Legia Warszawa
- : -
Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok
- : -
MOSP Białystok
Olimpia Elbląg
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
MOSP Białystok
Znicz Pruszków
- : -
Warta Sieradz
Legia Warszawa
- : -
Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź.
- : -
Olimpia Elbląg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Sieradz
- : -
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
- : -
Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
- : -
Znicz Pruszków
MOSP Białystok
- : -
UKS SMS Łódź.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
- : -
MOSP Białystok
Warta Sieradz
- : -
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
- : -
Olimpia Elbląg
UKS SMS Łódź.
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
- : -
Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok
- : -
UKS SMS Łódź.
Olimpia Elbląg
- : -
Warta Sieradz
MOSP Białystok
- : -
Legia Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości