Żenujący koniec sezonu !!!

Ostatni mecz mistrzowski sezonu 2015/2016 w Sieradzkiej A klasie jaki nasz zespół miał rozegrać z piątym w tabeli Sokołem Goszczanów nie doszedł do skutku(mimo wcześniejszych zapowiedzi drużyny gości o przybyciu na to spotkanie) z powodu nie skompletowania składu przez przyjezdnych. Jest to czwarty walkower w tej rundzie przyznany naszej drużynie (Płomień Dzigorzew, Złoczewia Złoczew, Amatorzy Zapolice i Sokół Goszczanów) oraz piąty w cały sezonie(Charłupia Mała). Oddanie punktów bez walki przez Płomień Dzigorzew(wycofanie zespołu z ligi po I rundzie) jest w pełni uzasadnione, ale nie stawienie się przez zespół w dniu meczu jest niedopuszczalne(świadczy o braku honoru) i powinno być surowo karane. Drużynę Amatorów Zapolice można połowicznie usprawiedliwić ponieważ o nie przybyciu poinformowali wcześniej, natomiast drużyny Charłupii Małej, Złoczewii Złoczew, a tym bardziej Sokoła Goszczanów(który nie chcąc przełożyć meczu na sobotę, nie stawił się nawet w terminie) powinny być srogo ukarane finansowo i sportowo.

P.s Miejmy nadzieję, że tego typu sytuacje w przyszłości się nie będą powtarzały, że nowy zarząd na czele z Panem Prezesem Janem Łochowskim zrobi w końcu porządek z "nieodpowiedzialnymi" klubami.