Wciąż bez zwycięstwa w spotkaniach kontrolnych !!!

Trzeci mecz kontrolny i druga porażka. Tym razem ulegliśmy w Konopnicy miejscowemu MLKS-owi. Mecz był dość ciekawym widowiskiem, a szczególnie II połowa, która obfitowała w sporą ilość sytuacje bramkowych z jednej jak i z drugiej strony. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, a w drugiej odsłonie od 50 minuty (po stracie trzeciej bramki) zabraliśmy się do odrabiania strat i gdyby lepsza skuteczność w końcówce to szalę zwycięstwa przechylilibyśmy na swoją korzyść bo mieliśmy ku temu kilka dogodnych okazji. Ostatecznie jednak musieliśmy uznać wyższość gospodarzy przegrywając 3:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Rafał Porada, a drugie trafienie to gol samobójczy po indywidualnej akcji Grzegorza Królewiaka.

Już jutro (niedziela 24 lipca) o godz. 17:00 czeka nas wyjazdowe spotkanie w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski z drużyną PAMAPOL - HETMAN Rusiec.