Srogie lanie !!!

W dniu dzisiejszym nasz zespół podejmował w Karsznicach beniaminka IV ligi drużynę LZS Kwiatkowice. Spotkanie wstępnie zaplanowane było na sobotę(30 lipca), jednak w związku z awansem naszej drużyny do II rundy Okręgowego Pucharu Polski i rozgrywaniem pucharowego meczu w najbliższą niedzielę(31 lipca w Chojnym z miejscowym KS-em) zmierzyliśmy się w środę. Porażka 0-6 mówi sama za siebie. Do przerwy jeszcze "podjęliśmy rękawice" (mimo straconych dwóch bramek) natomiast po zmianie stron zostaliśmy kompletnie "znokautowani".  Przyjezdni zdominowali nas pod każdym względem aplikując kolejne cztery bramki. Mimo tak wysokiej porażki był to bardzo pożyteczny sparing, który pokazał wszystkie nasze mankamenty. Dobra lekcja, z której z pewnością wyciągniemy wnioski.