Na zero z Brąszewicami !!!

W drugim meczu kontrolnym nasza drużyna bezbramkowo zremisowało z zespołem LZS Brąszewice. Spotkanie odbyło się w Karsznicach i nie było porywającym widowiskiem, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Mimo naszej optycznej przewagi(szczególnie w II połowie) wynik należy uznać za sprawiedliwy. Dziś w naszych szeregach wystąpił nowy-stary zawodnik Artur Górzawski, który z pewnością byłby wzmocnieniem. W meczu nie zagrali(z różnych powodów): Szewczyk Marcin, Kopiński Daniel, Tarnowski Mateusz, Wrąbel Piotr, Rychlicki Cezary, Krawczyk Kamil.

Następny sparing rozegramy w sobotę(23 lipca) o godz. 18:00 w Konopnicy z miejscowym MLKS, a w niedzielę(24 lipca) o 17:00 czeka nas wyjazdowe spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski z PAMAPOLEM-HETMAN Rusiec.